Proč zvolit Datascan

Technická podpora v ceně zařízení
Technická podpora
v ceně zařízení
Záruční a pozáruční servis
Záruční a pozáruční
servis
Certifikovaný prodejce
Certifikovaný
prodejce
Prvotřídní produkty renomovaných výrobců
Prvotřídní produkty
renomovaných výrobců

O společnosti Datascan

Čárový kód

Společnost Datascan se řadí mezi největší evropské dodavatele systémů automatické identifikace. Jsme dlouhodobě úspěšná firma v oblasti prodeje a servisu Špičkového hardwaru pro čtení a tisk čárových kódů, etiket a bezdrátový přenos dat, stejně jako příslušného softwarového vybavení.

Co se u nás právě děje

Čerstvé novinky a články

Zajistit pracovníkům komfort může být výzva – ale vyplatí se!
Kdy jste se naposledy zeptali svých pracovníků, zda při práci cítí pohodlně? Ne jak jim jde práce, ne jak se jim daří, ale jak se při své práci cítí… Možná, že na to vaši pracovníci nejsou zvyklí a tato otázka by je pravděpodobně překvapila, ale dbát na pohodlí pracovníků je záležitost, na kterou by se nemělo zapomínat. Proč?
Jak mohou tablety pomoci s návratem zákazníků do kamenných prodejen?
Věděli jste, že před vypuknutím pandemie COVID-19 dával každý čtvrtý spotřebitel přednost nákupům v kamenných prodejnách oproti nákupům online, protože má rád pomoc a asistenci poskytovanou ochotnými asistenty prodeje?  Věděli jste také, že více než polovina lidí upřednostňuje nakupování v obchodě, protože si mohou produkty prohlédnout a vyzkoušet tak, jak jim online nakupování neumožňuje?

Partneři

Zebra
Datamax
Armor
Datasensor
Intermec
Epson

Nechte nám na sebe kontakt a my se Vám ozveme

✖ Zavřít

Poptávka