Blog

Navrhněte a vytiskněte karty svých snů s průlomovou jednoduchostí a fascinující rychlostí!
Nemožnost navrhnout a vytisknout prakticky jakoukoliv kartu jednoduše a zároveň rychle už je minulostí. Zebra ZC350 vás o tom přesvědčí!
Vzestup RFID technologií – kde všude je můžete využít?
Přestože je tu RFID technologie již po celá desetiletí, v posledních letech začala nabírat stále více na významu. S požadavky zákazníků mít své zboží „okamžitě“ se přístup k informacím o umístění aktiv pro mnohé společnosti stává prioritou. Stejně jako lidé chtějí mít možnost rychle najít svůj telefon klíče či peněženku, potřebují být i společnosti schopné najít jakoukoliv položku – ať už ve skladu nebo při přepravě – během několika sekund.
Technologie pro zdravotnictví, která vám pomůže čelit přicházejícím výzvám
Situace v souvislosti s onemocněním COVID-19 nám připomněla, že nejsme schopní předvídat a kontrolovat všechny situace, které nám přijdou do cesty. Tomuto varování je důležité věnovat pozornost především ve zdravotnictví. COVID-19 není první, a s největší pravděpodobností ani poslední událostí, která představuje velkou výzvu pro systémy poskytování zdravotní péče a dodavatelské řetězce po celém světě.
Co přináší technologie dvojrozměrného skenování?
Jak 2D kód ovlivňuje nákup čtecích zařízení do firem? Proč je budoucnost snímání dat založena na technologii dvojrozměrného skenování? Zjistěte, proč se vyplatí postupně přejít na 2D imagery!
Jste připraveni na trend  omnichannel nakupování?
Věděli jste, že 41 % zákazníků po celém světě používá dva nebo více kanálů k provedení jednoho nákupu?
Proč se vyplatí modernizovat POS systémy?
I přes exponenciální nárůst elektronického obchodu mnoho zákazníků stále upřednostňuje nákupy v kamenných prodejnách. Zákazníci však očekávají, že i v kamenných prodejnách se jim dostanou výhody jako personalizovaná nabídka, snadná navigace a rychlé a bezproblémové odbavení u pokladen. Maloobchodníci, kteří dokáží ve svých prodejnách nabídnout některé z výhod elektronických obchodů, mají navrch.
Chystáte se pořídit mobilní zařízení pro zdravotnické pracovníky?
Mobilita pracovníků ve zdravotnických zařízeních pomáhá zvyšovat efektivitu a přispívá k lepší péči o pacienty. Až 70 % chyb zdravotnických pracovníků je způsobeno selháním komunikace, proto se nyní zařízení pro mobilní komunikaci stávají prioritou pro většinu nemocnic.
Viditelnost dodavatelského řetězce přispívá k ochraně životního prostředí
Možnost vrátit zboží nakoupené online je v současné době pro zákazníky samozřejmostí. Moderní spotřebitelé často objednávají více zboží, než chtějí opravdu nakoupit, a tak se průměrně 30 % online nákupů vrací zpět k prodejci. To je více než trojnásobek zboží vraceného v kamenných prodejnách, kde se vrací průměrně 9 % nákupů. Jedním z důsledků častého vracení zboží je poškozování životního prostředí, které je cenou za pohodlí spotřebitelů.
Vytlačují elektronické obchody kamenné prodejny? Právě naopak!
Navzdory všeobecnému přesvědčení, nákupům v kamenných prodejnách není konec. Konkurence v této oblasti se naopak zvětšuje s tím, jak zákazníci opět dávají přednost fyzickým nákupům.
Jaké výhody nabízejí long-range snímače v prostředí velkých skladů?
Díky neustále se rozšiřujícím možnostem, které přináší rozvoj technologií, spolu se stále rostoucími požadavky zákazníků, prochází sklady obdobím nebývalých změn.
Jak zajistit dostatečnou mobilitu pracovníků bezpečnostních a záchranných složek?
Orgány pro zajišťování vnitřní bezpečnosti a veřejného pořádku stojí již několik let na předních místech ve využívání dat v reálném čase. Na rozdíl od většiny ostatních odvětví však jejich záměrem není jen zvýšení produktivity nebo rychlejší odezva, přestože jsou vítaným důsledkem zapojení nových technologií.
5 tipů pro efektivní řízení zásob
Konkurence na trhu je v současnosti nepochybně silná, tato situace se však nebude zlepšovat, spíše naopak…
Aplikace pro maloobchod, které přináší lepší zákaznickou zkušenost
S rozmachem online nakupování musí tradiční maloobchodníci neustále hledat nové způsoby, jak vylepšit zákaznickou zkušenost v kamenných obchodech.
Nositelná zařízení mohou výrazně zvýšit efektivitu skladu
Úloha skladu v moderním dodavatelském řetězci se v posledních letech zásadně změnila. Technologie, které zvyšují viditelnost, přesnost a efektivitu jsou dnes důležitější než kdy jindy.
Přeměňte vaše vysokozdvižné vozíky na inteligentní vozidla You are here:ÚvodČlánkyPřeměňte vaše vysokozdvižné vozíky na…
Pokud jde o digitální přeměnu skladových operací, snad žádné jiné zařízení neprokazuje technologický pokrok v tomto odvětví lépe, než vysokozdvižné vozíky.
Jaké výhody přináší využívání 2D kódů v maloobchodech?
Prostý čárový kód měl na odvětví maloobchodu obrovský dopad. Maloobchodníci se na čárový kód spoléhají pro zajištění hladkého provozu – od sledování zboží v rámci dodavatelského řetězce až po oceňování položek na prodejně a urychlení odbavení zákazníka u pokladny. Ať navštívíte jakýkoliv obchod – od potravin po luxusní oděvní butik – je pravděpodobné, že zde používají lineární 1D skener.
Jak efektivně využívat čárové kódy ve zdravotnictví?
Čárové kódy se staly běžnou součástí poskytování zboží i služeb. Umožňují rychlé získávání a správu dat a jejich důmyslné sledování. Díky jejich schopnostem a všestrannosti jsou využívány v mnoha odvětvích, kde poskytují značné výhody. Není tedy překvapením, že čárové kódy nyní hrají klíčovou roli v jednom z odvětví, jež si nejvíce zakládá na přesnosti – zdravotnictví.
Drží automobilový průmysl krok s poptávkou?
Produkce automobilového průmyslu ve Velké Británii se do roku 2020 pravděpodobně zvýší o třetinu – na 2 miliony vozidel ročně. A jelikož se IoT (internet věcí) a nové technologie dostávají do popředí, způsob, jakým jsou vozidla navrhována, vyráběna, distribuována a používána, se zásadně změní.
Bezpečné uchycení vašich elektronických přístrojů? Kvalitní a spolehlivé držáky RAM Mounts zvýší produktivitu pracovníků!
Základním cílem produktů RAM Mount je bezpečně uchytit elektronické přístroje všude tam, kde je potřeba. Jsou unikátním montážním řešením pro tablety, skenery, počítače, radiostanice a telefony montované na vozidlech.
Jak vybrat správné mobilní zařízení pro podporu požadavků maloobchodu?
Odvětví maloobchodu se i nadále vyvíjí exponenciálně, proto je nezbytné, aby byli maloobchodníci vždy napřed. Jak si tedy vybrat mobilní zařízení pro podporu zaměstnanců a jak je efektivně integrovat do vašeho obchodu?
|<<<2>>|
✖ Zavřít

Poptávka