X-Datalogic Gryphon 4500-HC 2D Series

Sanační vrut PTV POWER
Sanační vrut PTV POWER
Sanační vrut PTV POWER
Sanační vrut PTV POWER
Sanační vrut PTV POWER

Toto je Comertum Textum. Jistě se ptáte, co si pod tímto výrazem představit? Vše vám vysvětlíme níže. Comertum Textum je obdobou dobře známého Lorem Ipsum – jedná se o hojně používaný zástupný text vkládaný do webových stránek namísto textu budoucího. Cílem Comertum Textum je tedy vizuální ukázka umístění a formátování budoucího textu ve webu. Podstatou tohoto textu není jeho význam či obsah, ale pouze zaplnění prostoru, ve kterém bude v budoucnu „reálný text“ od klienta.

Proč tu není nyní váš adekvátní text, ale právě jen toto Comertum Textum? V této chvíli nejsou finalizovány texty, které zde v budoucnu mají být vloženy. Abyste si dokázali představit, jak vaše stránka či celý web bude vypadat po textové stránce s ohledem na jeho vzhled, rozhodli jsme se vložit sem právě Comertum Textum. V této fázi by bylo zcela zbytečnou prací vkládat sem jakékoli nefinální texty. Nejjednodušší je vyplnit prostor pro text automaticky vkládaným obsahem.

Rozměr: 16,6 x 6,8 x 10,9 cm
Rozměr: 16,6 x 6,8 x 10,9 cm
Rozměr: 16,6 x 6,8 x 10,9 cm
Rozměr: 16,6 x 6,8 x 10,9 cm

Klíčovým posláním skenerů ve zdravotnictví je zlepšit kvalitu péče o pacienty a současně snížit množství chyb. Zdravotnické prostředí navíc vyžaduje pravidelné čištění a dezinfikování snímačů. Snímače kódů řady Gryphon 4500-HC 2D od společnosti Datalogic jsou speciálně vyvinuty pro aplikace ve zdravotnictví a jsou vybaveny antimikrobiálním obalem, který je odolný vůči každodennímu čištění drsnými dezinfekčními prostředky.

Snímače Gryphon 4500-HC 2D dokáží přečíst prakticky jakékoliv 1D a 2D kódy, zachytí rovněž i kódy z LCD monitorů, smartphonů nebo jiných mobilních zařízení. K dispozici jsou také HD modely pro čtení menších, hustých kódů.

Drátový model GD4500-HC 2D je ideální pro stacionární aplikace v administrativních, laboratorních a nemocničních prostorech, zatímco bezdrátové modely GM4500-HC 2D a GBT4500-HC 2D poskytují rozšířenou mobilitu.

Technologie snímání s vysoce viditelným bílým osvětlením je příjemnější pro oči a zároveň lépe čte barevné štítky. Čtyři zaměřovací tečky jasně označují zaměřenou oblast, čímž usnadňují a urychlují zaměření a přečtení kódu. Technologie „Green Spot“ navíc poskytuje vizuální potvrzení správného přečtení, což je ideální pro tiché prostředí, jaké je například u nemocničního lůžka.

Aplikace

Snímače kódů Datalogic Gryphon 4500-HC 2D Series jsou speciálně navrženy pro použití ve zdravotnictví.

Podívejte se na následující video, kde jsou představeny přednosti snímačů Datalogic Gryphon 4500 Series:

Technické listy ke stažení

Návod k obsluze
✖ Zavřít

Poptávka