Tiskárny plastových karet

Tiskárny plastových karet

Tiskárny plastových karet poskytují maximální zabezpečení, zvýšenou produktivitu, špičkovou kvalitu, nižší náklady a lepší zákaznický servis. Na karty lze tisknout čárové kódy, text, obrázky nebo grafické symboly. V naší nabídce naleznete tiskárny plastových karet od těch nejmenších až po tiskárny s možností aplikace ochranných bezpečnostních prvků.  Jsou ideální pro potisk zaměstnaneckých či studentských ID karet, dárkových, věrnostních a členských karet, zabezpečených karet apod.

Jak vybrat tiskárnu plastových karet? 

Na trhu existuje široká škála tiskáren plastových karet. Využívají technologie a softwary, které ovlivňují efektivitu a celkové náklady. Z tohoto důvodu je nutné před nákupem zvážit veškeré požadavky a potřeby. Jaké faktory byste měli zvážit před nákupem:

  1. dostupný rozpočet,
  2. požadavky na jednostranný či oboustranný tisk,
  3. metody tisku,
  4. odhadovaný objem tisku,
  5. potřeba odolnosti karet - laminování, vizuální bezpečnost,
  6. typ připojení.

V našem sortimentu najdete kvalitní tiskárny plastových karet výrobce Zebra. Vybrat si můžete mezi jednoduchými tiskárny, které nevyžadují složité nastavení a ovládání až po sofistikovanější tiskárny. Tiskárny využívají nejmodernější technologie tisku, dlouhodobou životnost a spolehlivý výkon. Využijete je ve službách, školství, pohostinství, zdravotnictví nebo ve firmě pro potisk zaměstnaneckých karet. 

✖ Zavřít

Poptávka