Mobilní terminály

V této kategorii jsme pro vás připravili nabídku mobilních terminálů. Výkonné mobilní terminály jsou ruční počítače s vlastní pamětí pro mobilní sběr a zpracování dat s integrovaným snímačem čárového kódu. Některé mobilní terminály mohou být vybaveny i snímačem magnetických karet či dalšími funkcemi. Mobilní terminály zajišťují rychlé načítání a zpracování potřebných dat. Tyto mobilní terminály se používají např. pro provedení rychlé inventůry, pro sledování stavu zásob a řízení toku metriálu a zboží.

 

V případě, že si nevíte rady s výběrem vhodného mobilního terminálu, pak nás kontaktujte, ochotně vám poradíme. Pokud chcete zakoupit větší množství mobilních terminálů, pak je možno od určitého počtu dohodnout množstevní slevy.

Proč mobilní terminály od nás?

  • moderní a inovativní řešení
  • dlouholeté zkušenosti s dodávkou mobilních terminálů na zakázku
  • komplexní řešení pro oblast mobilních terminálů
  • poradenství v oblasti výběru mobilních terminálů

Výhody mobilního terminálu

Od klasického snímače čárových kódů se liší tím, že umí čárový kód nejen přečíst, ale i dále zpracovat. Také je možné sbírat a vkládat další potřebná data jako jsou informace o zákaznících. Vkládání dat se provádí pomocí dotykového displeje, klávesnice nebo vestavěného snímače. Funkci mobilního terminálu zajišťuje aplikační software. Jednotlivé terminály v určitém provozu mají také tzv. hostitelské zařízení, které sbírá veškerá vybraná data. Data se z terminálu nahrají do hostitelského zařízení pomocí kabelu nebo se odesílají bezdrátově.

Mobilní terminály z naší nabídky využívají nejnovějších technologií a nabízí moderní řešení pro všechny mobilní aplikace. Pro běžný provoz je mnohem výhodnější si mobilní terminály pořídit, avšak pro jednorázové akce existuje i možnost pronájmu terminálu.

Napájení obvykle zajišťuje dobíjitelný akumulátor, který dovolí mobilnímu terminálu fungovat při plném vytížení několik hodin. Je tedy jedním z důležitých kritérií při výběru vhodného terminálu.

Kde využít mobilní terminály

Mobilní terminály jsou využívány především v maloobchodě, skladování, logistice. Jsou dobrými pomocníky při sběru dat o zákaznících a pro komunikaci mobilních pracovníků. V naší nabídce najdete i mobilní terminály pro specifická odvětví jako je zdravotnictví. 

Kde využít mobilní terminály
Kde využít mobilní terminály

Typy mobilních terminálů

Jsou dva hlavní typy mobilních terminálů:

  • pro běžné použití,
  • pro použití v průmyslu.

Mobilní terminály pro běžné použití jsou lehčí, ergonomické a jsou vhodnější do nenáročného prostředí. Průmyslové mobilní terminály potom vynikají svou robustností, odolností vůči pádu a nepříznivému počasí. Využití najdou mimo jiné v těžkém průmyslu, mrazírnách atd. 

Pracovníci v terénu jako jsou doručovatelé zásilek nebo servisní technici plynáren ocení mobilní terminály s odnímatelnou klávesnicí sloužící jako náhrada za notebook či tablet. Některé mobilní terminály jsou upevnitelné na vysokozdvižný vozík nebo je lze připevnit do držáku v automobilu. Pokud si nejste jistí, jaký typ mobilního terminálu se nejvíce hodí pro vaše účely, rádi vám s výběrem pomůžeme. Neváhejte nás kontaktovat.

Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.