Kariéra

Seznam volných pracovních pozic. Vaše kariéra může začít odesláním životopisu právě k nám!

 

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE - INSIDE OBCHOD

Co vás čeká?

Náplní práce na této pozici je prodej spotřebního materiálu do námi dodávaných zařízení. Jde o aktivní prodej, komunikaci se zákazníky, s dodavateli, péče o stávající a vyhledávání nových zákazníků. Práce probíhá v kanceláři, komunikace v naprosté většině pomocí PC a telefonu.

Co očekáváme my?

Samostatné myšlení, výborné komunikační schopnosti, chuť a schopnost rychle se učit nové věci, aktivní pracovní přístup, pečlivost, schopnost týmové spolupráce.
Obchodní zkušenosti jsou vítány, nejsou však podmínkou.

Co nabízíme?

Zázemí prestižní společnosti, motivující a férové finanční ohodnocení vč. ročního bonusu, silné marketingové zázemí, velmi příjemný kolektiv, 5 týdnů dovolené.

Svůj životopis s přehledem praxe, vašich úspěchů a jiných zajímavostí nám zašlete bez obav a co nejdříve na e-mail k.malanikova@datascan.cz.

 

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE – SALES REPRESENTATIVE (HARDWARE)

Co vás čeká:

Hlavním cílem této činnosti je aktivní prodej.

Povedete samostatné obchodní případy, budete aktivně komunikovat se zákazníky – většinou telefonem, emailem, hledat pro ně a s nimi to nejlepší řešení; budete vyhledávat nové zákazníky.

Co požadujeme:

Pro svoji práci budete potřebovat výborné komunikační a organizační schopnosti, s tím souvisí i příjemné a profesionální vystupování. Musíte být pečliví, musíte se umět samostatně rozhodovat, dotahovat svoji práci do konce.

Budete pracovat s MS Office (Word, základní Excel, Outlook), jejichž uživatelskou znalost předpokládáme.

Zkušenosti z obchodní pozice rádi uvítáme, neodmítneme však ani šikovného absolventa. Komunikativní znalost angličtiny bude pro vás výhodou.

Co nabízíme:

Budete mít k dispozici databázi aktivních zákazníků, pro vaši práci bude velkou podporou naše silné marketingové zázemí.

Nabízíme opravdu motivující finanční ohodnocení, jehož horní hranice závisí zcela na vašich schopnostech. Mzda se skládá z fixní a pohyblivé složky, takže celkový příjem hlavně závisí na Vašem přispění do celého obchodního týmu.

Budete pracovat ve velmi příjemném kolektivu v pěkných kancelářích, získáte 5 týdnů zasloužené dovolené.

 

Svůj životopis s přehledem praxe, vašich úspěchů a jiných zajímavostí nám zašlete bez obav a co nejdříve na e-mail k.malanikova@datascan.cz.

Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.