Kariéra

Seznam volných pracovních pozic. Vaše kariéra může začít odesláním životopisu právě k nám!

 

PRACOVNÍK EXPEDICE

Co vás čeká?

  • expedice zboží zákazníkům (chystání zboží, výdej zboží ze skladu, balení, předávání přepravním společnostem)
  • příjem zboží (přebírání a kontrola příchozího zboží, naskladňování)
  • v případě potřeby výpomoc na technickém oddělení

Co očekáváme?

Středoškolské vzdělání (výhodou je technického směru), samostatnost, pečlivost a zodpovědnost je pro tuto pozici nezbytná. A samozřejmě očekáváme příjemné a vstřícné vystupování vůči zákazníkům i kolegům.

Co nabízíme?

Pestrou a zajímavou práci na plný úvazek – v případě potřeby je však možná dohoda na zkráceném úvazku.

Dále zázemí dobře fungující společnosti, motivující plat, 5 týdnu dovolené a v neposlední řadě práci ve velmi příjemném kolektivu.

Proto neváhejte a svůj životopis s přehledem praxe, vašich úspěchů a jiných zajímavostí zašlete bez obav a co nejdříve na e-mail prace@datascan.cz.

 

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE – SALES REPRESENTATIVE

Co vás čeká:

Hlavním cílem této činnosti je aktivní prodej.

Povedete samostatné obchodní případy, budete aktivně komunikovat se zákazníky – většinou telefonem, emailem, hledat pro ně a s nimi to nejlepší řešení; budete vyhledávat nové zákazníky.

Co požadujeme:

Pro svoji práci budete potřebovat výborné komunikační a organizační schopnosti, s tím souvisí i příjemné a profesionální vystupování. Musíte být pečliví, musíte se umět samostatně rozhodovat, dotahovat svoji práci do konce.

Budete pracovat s MS Office (Word, základní Excel, Outlook), jejichž uživatelskou znalost předpokládáme.

Zkušenosti z obchodní pozice rádi uvítáme, neodmítneme však ani šikovného absolventa. Komunikativní znalost angličtiny bude pro vás výhodou.

Co nabízíme:

Budete mít k dispozici databázi aktivních zákazníků, pro vaši práci bude velkou podporou naše silné marketingové zázemí.

Nabízíme opravdu motivující finanční ohodnocení, jehož horní hranice závisí zcela na vašich schopnostech. Mzda se skládá z fixní a pohyblivé složky, takže celkový příjem hlavně závisí na Vašem přispění do celého obchodního týmu.

Budete pracovat ve velmi příjemném kolektivu v pěkných kancelářích, získáte 5 týdnů zasloužené dovolené.

Svůj životopis s přehledem praxe, vašich úspěchů a jiných zajímavostí nám zašlete bez obav a co nejdříve na e-mail prace@datascan.cz.

Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka