Aplikátory etiket

V této kategorii najdete aplikátory etiket. Aplikátory etiket Label-Aire jsou speciálně vyvinuty pro nejnáročnější provozní podmínky s velkou rychlostí a přesností nanášení etiket na výrobky nebo obaly. Nabízíme širokou škálu kvalitních aplikátorů etiket bez tisku, aplikátorů etiket s tiskem, etiketovací systémy, RFID etiketování a stojany Label-Aire. Aplikátory etiket naleznou uplatnění zejména při etiketování v balících, plnících a výrobních linkách. Náš tým vyškolených odborníků pro vás navrhne to správné řešení.

Typy aplikátorů etiket

Nejjednodušším zařízením pro aplikaci etiket je ruční aplikátor etiket. Připomíná kleště a lze s ním manuálně připevňovat etikety různých tvarů a velikostí včetně etiket s potiskem. Ruční aplikátor etiket v naší nabídce ale nenajdete. Specializujeme se na sofistikovanější zařízení určená pro aplikaci etiket.

Naše nabídka se soustředí na etiketovací systémy a aplikátory etiket značky Label-Aire, pro kterou jsme certifikovaným distributorem. Sortiment této značky zahrnuje tři hlavní typy aplikátorů etiket:

 • Aplikátory etiket bez tisku
  Tato kategorie zahrnuje aplikátory etiket, které nanášejí již vytisknuté etikety na různé typy předmětů. V této kategorii si můžete vybírat aplikátory etiket bez potisku v různých cenových relacích. Jsou určeny pro různá odvětví a různé druhy automatizovaných linek.
 • Aplikátory etiket s tiskem
  Aplikátory etiket s tiskem v různých velikostech a výkonech vybavené displejem a dalšími funkcemi. Tyto aplikátory etiket dokáží etiketu vytisknout i aplikovat. 
 • Etiketovací systémy
  Etiketovací systém Label-Aire zajišťuje přesnější aplikaci etiket a to i na menší předměty. Je kompatibilní s aplikátorem etiket Label-Aire 3100. 

Doplňky pro aplikátory etiket

V sekci stojany najdete stojany pro aplikátory etiket Label-Aire, které přispívají k pohodlnějšímu přesunu těchto strojů a k jejich lepší stabilitě. Jsou vyrobeny z kvalitní a odolné oceli a využívají se zejména na balicích a výrobních linkách.

Jak aplikátor etiket funguje

Většina aplikátorů etiket Label-Air funguje na principu tradičního aplikačního systému, kdy se etikety aplikují s pomocí aplikačního kartáče. Existují také aplikátory etiket, které etikety nanášejí s pomocí vzduchu. Oba typy aplikátoru etiket najdete v naší nabídce. Výhodnost každé varianty aplikace vám rádi vysvětlíme a pomůže vám vybrat ideální řešení pro váš provoz.

Co zvážit při výběru aplikátoru etiket

Aplikátor etiket by měl být vhodný pro produkty, na které etikety chcete aplikovat a měl by svým výkonem odrážet velikost provozu nebo linky. Při výběru vhodného aplikátoru etiket byste měli znát odpovědi na tyto otázky:

 • Pro jaký produkt a jaký povrch chci aplikátor etiket využívat? Ne všechny metody aplikace se hodí pro vámi vybraný typ povrchu.
 • Jaké velikosti a tvary etiket chci s pomocí aplikátoru etiket nanášet?
 • Chci pouze aplikátor etiket nebo aplikátor etiket s tiskem? Toto je velmi podstatná otázka pro většinu firem, které zvažuje pořízení aplikačního přístroje na etikety.
 • Z jakého materiálu etikety budou? Potřebujete nějaké specificky řešené etikety, které mají vydržet extrémní teplotní podmínky, vlhkost apod.?
 • Jak rychle musí aplikátor etiket pracovat? Ve výrobních provozech, kde je požadavek na rychlou distribuci etiket je třeba konfrontovat výběr aplikačního zařízení s rychlostí výrobní linky apod.
 • Jak přesný musí aplikátor etiket být? Potřebuji vysoce přesnou aplikaci kvůli malému rozměru produktu?
 • Na jakou část produktu chci etikety umisťovat?

Zaujaly vás aplikátory etiket Label-Aire?

Neváhejte nás kontaktovat. Náš profesionální tým je připravený vám s výběrem aplikátoru etiket pomoci. Společně najdeme výkonné, odolné a efektivní řešení schopné splnit všechny vaše požadavky. Máte-li jakékoliv dotazy nebo požadavky, jsme tu pro vás.

Nákupem aplikátoru etiket u Datascan to však nekončí – jsme připravení vám poskytnou odbornou technickou podporu i servis aplikátorů etiket a dalších zařízení.

Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka