Senzory

Nabízíme komplexní produktové portfolio optických a bezdotykových snímačů, rotačních snímačů, regulátorů teploty, měřících zařízení i bezpečnostních světelných závor. Senzory jsou ideálním řešením pro jakýkoli průmysl. Automobilový, elektrotechnický, farmaceutický, potravinářský, dřevozpracující, papírenský, sklářský a textilní průmysl v aplikacích jako je počítání, kontrola přítomnosti, automatické polohování, kontrastní čtení, měření ploch a vzdáleností či detekce barev.

Snímací senzory pro průmysl jsou přístroje, které jsou určeny pro měření a detekci fyzikálních veličin, jako jsou například teplota, tlak, vlhkost, vzdálenost, náklon, pohyb a další. Tyto senzory se používají v průmyslových aplikacích pro automatizaci a kontrolu procesů, jako jsou například kontrola kvality, řízení výroby, hlídání bezpečnosti a další.

Snímací senzory mohou být vyrobeny z různých materiálů a mohou být konstruovány jako optické, akustické, tepelné, mechanické a další typy. Tyto senzory jsou schopny komunikovat s jinými zařízeními pomocí různých technologií, jako jsou například rozhraní USB, Ethernet, Wi-Fi a další.

Vzhledem k rostoucím požadavkům na efektivnost a produktivitu v průmyslu se stále více využívají snímací senzory, které umožňují okamžité reagování na změny v procesech a také dokážou generovat data, která slouží k analýze a zlepšování procesů (výrobních, logistických...).

Senzory strojového vidění
Senzory strojového vidění
Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.