Etikety

Etikety do každého prostředí

Nabízíme samolepicí i nesamolepící etikety všech možných rozměrů a materiálů. Od obyčejných papírových etiket, přes základní fólie až po potravinářské a pro zdravotnictví certifikované materiály. To vše v rozsáhlé barevné škále. Kromě etiket rovněž nabízíme visačky, textilní etikety, vstupenky apod. Jsme schopni vyrobit různé druhy etiket a samolepicích etiket na míru dle Vašich požadavků. Náš sortiment etiket je vhodný pro použití v maloobchodu, výrobě, zdravotnictví, dopravě a logistice i ve službách. Vyrábíme také obaly pro použití v mnoha odvětvích. Naše etikety taktéž splňují lékařské, potravinářské i průmyslové normy. Nesamolepicí etikety i samolepicí etikety u nás můžete vybírat v těchto kategoriích:
 • ETIKETY DO ZDRAVOTNICTVÍ – tato kategorie zahrnuje samolepicí etikety na krevní vaky a produkty ve skleněných či plastových lahvích (etikety na léky, etikety na vitamíny a výživové doplňky) v různých provedeních.
 • ETIKETY NA ALKOHOLICKÉ A NEALKOHOLICKÉ NÁPOJE – samolepicí etikety pro strojní a ruční lepení dodávané v kotouči nebo archu. Lze je vyrobit v lesklém i matném provedení, z exkluzivního papíru a v dalších designech dle přání zákazníka. Tyto samolepicí etikety jsou určené pro skleněné a plastové lahve.
 • ETIKETY NA ČISTICÍ PROSTŘEDKY – samolepicí etikety lze vyrobit až se třemi vrstvami (např. pro více jazykových verzí popisu).
 • ETIKETY NA KONZERVY – samolepicí etikety na potraviny nebo na zvířecí stravu v různém provedení.
 • ETIKETY SE SLEPECKÝM PÍSMEM – samolepicí etikety s Braillovým písmem vyrobené z reliéfního laku pro strojní i ruční lepení.
 • ETIKETY NA ARŠÍCH – samolepicí etikety na archu velikosti A4. Obvykle slouží k logistickým účelům nebo k označování výrobků. Hodí se pro dotisk v laserové tiskárně.
 • ETIKETY NA DOTISK V TTR TISKÁRNĚ – samolepicí etikety z různých materiálů a v různých barvách pro dotisk v TTR tiskárně. Etikety jsou vyráběné v kotouči pro strojní nebo ruční lepení.
 • ETIKETY PRO LIBOVOLNÉ POUŽITÍ – samolepicí etikety pro samostatné použití nebo pro dotisk v tiskárně. Nabízíme je v různých barvách i provedeních včetně reflexního materiálu).
 • VAROVNÉ ETIKETY – samolepicí etikety se symboly pro nádoby s nebezpečnými látkami i pro další použití. Lze je doplnit o lak.
 • VISAČKY – s páskou, bez pásky nebo ve stromkovém provedení pro dotisk v TTR tiskárnách. Lze je využít v mnoha odvětvích.
 • VSTUPENKY – do kina, na kulturní, společenské i pro sportovní akce a další události. Lze je opatřit ochrannými prvky nebo připravit pro dotisk. Stejně jako ostatní sortiment i vstupenky nabízíme v různém provedení.
 • OBALY – plastové tuby z kvalitního materiálu např. pro léčiva, zubní pasty, potravinářské výrobky a další použití. Okrajově se zabýváme také výrobou dalších obalových materiálů.

Jak objednávat etikety?

Vybrali jste si z naší nabídky etiket a samolepicích etiket řešení, které by Vám vyhovovalo? V detailu každé kategorie najdete ještě přesnější popis a také poptávkový formulář. Na jeho základě se Vám ozveme a probereme s Vámi detaily.
✖ Zavřít

Poptávka