Etikety

Etikety do každého prostředí

Nabízíme samolepicí i nesamolepící etikety všech možných rozměrů a materiálů. Od obyčejných papírových etiket, přes základní fólie až po potravinářské a zdravotnické certifikované materiály. To vše v rozsáhlé barevné škále etiket. Kromě etiket rovněž nabízíme visačky, textilní etikety, vstupenky apod. Jsme schopni vyrobit různé druhy specifických etiket a samolepicí etikety na míru dle vašich požadavků. Náš sortiment etiket je vhodný pro použití v maloobchodu, výrobě, dopravě a logistice i ve službách. Vyrábíme také obaly pro použití v mnoha odvětvích. Naše etikety splňují lékařské, potravinářské i průmyslové normy. Nesamolepicí etikety i samolepicí etikety u nás můžete vybírat v těchto kategoriích:

 • ETIKETY DO ZDRAVOTNICTVÍ – tato kategorie zahrnuje samolepicí etikety na krevní vaky a produkty ve skleněných či plastových lahvích (etikety na léky, etikety na vitamíny a výživové doplňky) v různých provedeních.
 • ETIKETY NA ALKOHOLICKÉ A NEALKOHOLICKÉ NÁPOJE – samolepicí etikety pro strojní a ruční lepení dodávané v kotouči nebo archu. Lze je vyrobit v lesklém i matném provedení, z exkluzivního papíru a v dalších designech dle přání zákazníka. Tyto samolepicí etikety jsou určené pro skleněné a plastové lahve.
 • ETIKETY NA ČISTICÍ PROSTŘEDKY – samolepicí etikety lze vyrobit až se třemi vrstvami (např. pro více jazykových verzí popisu).
 • ETIKETY NA KONZERVY – samolepicí etikety na potraviny nebo na zvířecí stravu v různém provedení.
 • ETIKETY SE SLEPECKÝM PÍSMEM – samolepicí etikety s Braillovým písmem vyrobené z reliéfního laku pro strojní i ruční lepení.
 • ETIKETY NA ARŠÍCH – samolepicí etikety na archu velikosti A4. Obvykle slouží k logistickým účelům nebo k označování výrobků. Hodí se pro dotisk v laserové tiskárně.
 • ETIKETY NA DOTISK V TTR TISKÁRNĚ – samolepicí etikety z různých materiálů a v různých barvách pro dotisk v TTR tiskárně. Etikety jsou vyráběné v kotouči pro strojní nebo ruční lepení.
 • ETIKETY PRO LIBOVOLNÉ POUŽITÍ – samolepicí etikety pro samostatné použití nebo pro dotisk v tiskárně. Nabízíme je v různých barvách i provedeních včetně reflexního materiálu).
 • VAROVNÉ ETIKETY – samolepicí etikety se symboly pro nádoby s nebezpečnými látkami i pro další použití. Lze je doplnit o lak.
 • VISAČKY – s páskou, bez pásky nebo ve stromkovém provedení pro dotisk v TTR tiskárnách. Lze je využít v mnoha odvětvích.
 • VSTUPENKY – do kina, na kulturní, společenské i pro sportovní akce a další události. Lze je opatřit ochrannými prvky nebo připravit pro dotisk. Stejně jako ostatní sortiment i vstupenky nabízíme v různém provedení.
 • OBALY – plastové tuby z kvalitního materiálu např. pro léčiva, zubní pasty, potravinářské výrobky a další použití. Okrajově se zabýváme také výrobou dalších obalových materiálů.

Jak objednávat etikety?

Vybrali jste si z naší nabídky etiket a samolepicích etiket řešení, které by vám vyhovovalo? V detailu každé kategorie najdete ještě přesnější popis a také poptávkový formulář. Na jeho základě se vám ozveme a probereme s vámi detaily.

Rádi se staneme vaším dodavatelem samolepicích etiket a samolepicích štítků. Řadě firem dodáváme nejen samolepicí štítky pro etiketování skladových zásob, produktů, inventariazaci apod. Zajišťujeme taktéž tisková média a tiskárny pro standardní i specifičtější aplikace.

Produktové etikety jsou ideální pro identifikaci a značení výrobků. Tyto etikety obsahují důležité informace o výrobku, jako jsou jméno, sériové číslo, datum výroby, datum spotřeby, složení a další údaje, které jsou důležité pro správnou identifikaci a sledování výrobku.

Produktové etikety jsou důležitým marketingovým nástrojem. Správně navržené etikety mohou pomoci výrobku vyniknout a přilákat pozornost zákazníků. Etikety mohou být navrženy tak, aby zvýrazňovaly důležité vlastnosti výrobku a přitahovaly pozornost k jeho prodeji.

Produktové etikety pomáhají zlepšit sledovatelnost výrobku. Informace uvedené na etiketách umožňují identifikovat a sledovat výrobek od výroby až po prodej a spotřebu. Díky tomu se snižuje riziko padělání výrobků apod.

Produktové etikety mohou pomoci snížit chyby v průběhu výroby a distribuce výrobků. Správně navržené etikety umožňují rychlou a snadnou identifikaci výrobku a jeho správnou manipulaci. To vede k zlepšení efektivity a snížení nákladů na opravy a náhrady.

Výhodně u nás zakoupíte nejen etikety, ale i etiketovací strojky, snímače kódů a řadu dalšího vybavení pro skladovou a výrobní evidenci.

Jestliže potřebujete poradit s výběrem odpovídajících etiket, nebo máte-li specifické požadavky na etikety, pak nás obratem kontaktujte.

-------------------

Zákazníci hledají naše produkty přes výrazy: etikety, výroba etiket, samolepící etikety, prodej etiket.

Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.