Automatické měření rozměrů

Automatické měření rozměrů neboli automatické kalkulátory pomáhají zachytit přesné rozměry balíků a palet během několika sekund. Zachycení takovýchto informací na začátku životního cyklu balíku eliminuje problémy s transakcemi a zbytečnými náklady. Díky velikosti, schopnostem a nízkým nákladům jsou preferovanou volbou pro přesné výpočty rozměrové či objemové hmotnosti, které mohou zákazníci ověřit, čímž je předcházeno sporům a zpětným poplatkům. Uplatnění naleznou především v distribučních a logistických centrech.

Zefektivněte svůj provoz s pomocí aplikací na měření rozměrů

Aplikace pro měření rozměrů jsou dnes nenahraditelným prvkem nespočtu oblastí průmyslu a logistiky. Najdeme je také ve zdravotnictví a specifičtějších oblastech. Pokud si přejete optimalizovat svůj provoz pomocí aplikací měření rozměrů, obraťte se na nás. Jsme odborníci pro segment aplikací na měření rozměrů a nejenže vám můžeme poskytnout poradenství, ale také navrhnout kompletní systém pro vaši firmu, nemocnici nebo jinou instituci.

Naše dlouholeté zkušenosti nám umožňují realizovat i ty nejkomplexnější požadavky v této oblasti s důrazem na výkon a jednoduchost použití aplikace měření rozměrů. Jsme tu proto, abychom vám pomohli dosáhnout optimálních výsledků. Kontaktujte nás a využijte našich dlouholetých odborných znalostí a zkušeností v oblasti aplikace měření rozměrů a její automatizace.

Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.