Systémy strojového vidění

Systémy strojového vidění

Když se řeknou systémy strojového vidění, rozumí se tím systém, který vykonává určitou automatizovanou činnost na základě zpracování snímků z kamery (kamery pro strojové vidění). Kamera systému strojového vidění tedy zachytí zkoumaný předmět na snímku, systém jej vyhodnotí dle stanoveného algoritmu a vykoná činnost na základě výsledku vyhodnocení. Strojové vidění zvyšuje kvalitu vyráběných produktů a snižuje náklady spojené s penalizací za dodání vadných výrobků odběratelům.

Jestliže si nevíte rady s výběrem ideálního systému strojového vidění, pak nás kontaktujte, ochotně vám poradíme a doporučíme odovídající počet kamer pro strojové vidění.

 

Využijte výhody a předností systémů strojového vidění / čtení pro zlepšení efektivity a provozu vaší firmy. Ke strojovému čtení se používají obrazové procesory, smart kamery, obrazové snímače a obrazový software. To jsou základní prvky systémů strojového vidění a čtení např. pro výrobní nebo třídící linky. Uplatnění systémů strojového čtení je opravdu rozsáhlé a v dnešním moderním provozu se bez něj už neobejdete. Systémové strojově vidění má využití ve skladech, logistických centrech, obchodních domech, distribučních centrech, výrobních provozech a na řadě dalších míst

Portfolio námi nabízených produktů pro systémy strojového vidění a čtení je rozsáhlé a každá podkategorie i jednotlivý produkt mají konkrétně popsané své parametry a detailní specifikaci.  Jestliže si při výběru a skladbě odpovídajícího systému strojového čtení nevíte rady, naši odborní technici vám ochotně poradí. Neváhejte nás kontaktovat.

Proč systémy strojového vidění od Datascanu?

  • efektivní a inovativní řešení
  • dlouholeté zkušenosti s implementací systémů strojového vidění
  • komplexní řešení na míru požadavků zadavatele
  • poradenství v oblasti výběru adekvátního systému strojového čtení

 

----------------

Zájemci hledají naše produkty na internetu přes výrazy: strojové čtení, strojové vidění, systém strojového čtení, systém strojového vidění.

Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.