Botlr je nejinovativnější etiketovací stroj na trhu, který zajišťuje dokonalé umístění štítků. Umožňuje označit etiketou jakoukoliv láhev nebo válcový předmět bez omezení délky, zároveň podporuje nádoby s mírně širším uzavíracím krytem, čemuž se žádný jiný stroj na etiketování lahví nemůže rovnat. Po vyjmutí z krabice je navíc etiketovací stroj okamžitě připraven k použití.

Etiketovací stroj přináší řadu technologických pokroků. Stroj samotný je ohromující nejen svým vzhledem, ale především efektivitou s jakou usnadňuje práci. Patentovaná technologie tohoto etiketovacího stroje automaticky změří průměr lahve a poskytne pokyny k dokonalému umístění etikety. Na základě značky nebo zářezu na lahvi ví, kde začít etikety nalepovat. Etiketovací stroj si sám vypočítá průměr láhve a ujistí se, že poloha 2. etikety je přesně o 180° proti první, případně na jakémkoliv jiném požadovaném místě na láhvi.

Jakákoliv velikost, jakýkoliv tvar, jakýkoliv materiál - pro etiketovací stroj Botlr žádný problém! Ať už se jedná o průhledné štítky, jeden nebo dva štítky, druhý štítek s různými rozměry na stejné roli, dva štítky s různou velikostí mezery či štítky speciálních tvarů a tlouštěk. Zařízení potřebuje pouze maximálně 3 štítky ke kalibraci a zapamatování velikosti štítků, přičemž podporuje role štítků až do průměru 300 mm.

Botlr vyhovuje i těm nejnáročnějším aplikacím. Zvládne jakoukoliv láhev nebo nádobu o průměru od 13 mm do 120 mm bez omezení délky. Tím, že převíjí podkladový papír, udržuje pracovní prostor čistý a bezpečný. Přechod na jiné etikety a různé velikosti lahví trvá méně než 2 minuty.

Komunikační tok z etiketovače Botlr do rozhraní barevné inkoustové nebo termotransferové tiskárny umožňuje vytvořit jedinečnou tiskovou a aplikační stanici v rámci rozpočtu společnosti. Etiketovací stroj Botlr je nepřekonatelné z hlediska uživatelské přívětivosti. Technologie Unique Label Sensor Technology zajišťuje dokonalé výsledky i při těch nejnáročnějších požadavcích na označování produktovými etiketami. Tento etiketovací stroj je ideální pro nápojové výrobní linky.

Kde využít Labelmate Botlr

Etiketovací stroj Botlr nalezne uplatnění i v těch nejnáročnějších aplikacích ve výrobě.

Ke stažení

Produktový listProduktový list v angličtině

Video k Labelmate Botlr

Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.