Aplikátory etiket (obor užití: Výroba)

V této kategorii najdete aplikátory etiket. Aplikátory etiket Label-Aire jsou speciálně vyvinuty pro nejnáročnější provozní podmínky s velkou rychlostí a přesností nanášení etiket na výrobky nebo obaly. Nabízíme širokou škálu kvalitních aplikátorů etiket bez tisku, aplikátorů etiket s tiskem, etiketovací systémy, RFID etiketování a stojany Label-Aire. Aplikátory etiket naleznou uplatnění zejména při etiketování v balících, plnících a výrobních linkách. Náš tým vyškolených odborníků pro vás navrhne to správné řešení.

Typy aplikátorů etiket

Nejjednodušším zařízením pro aplikaci etiket je ruční aplikátor etiket. Připomíná kleště a lze s ním manuálně připevňovat etikety různých tvarů a velikostí včetně etiket s potiskem. Ruční aplikátor etiket v naší nabídce ale nenajdete. Specializujeme se na sofistikovanější zařízení určená pro aplikaci etiket.

Naše nabídka se soustředí na etiketovací systémy a aplikátory etiket značky Label-Aire, pro kterou jsme certifikovaným distributorem. Sortiment této značky zahrnuje tři hlavní typy aplikátorů etiket:

 • Aplikátory etiket bez tisku
  Tato kategorie zahrnuje aplikátory etiket, které nanášejí již vytisknuté etikety na různé typy předmětů. V této kategorii si můžete vybírat aplikátory etiket bez potisku v různých cenových relacích. Jsou určeny pro různá odvětví a různé druhy automatizovaných linek.
 • Aplikátory etiket s tiskem
  Aplikátory etiket s tiskem v různých velikostech a výkonech vybavené displejem a dalšími funkcemi. Tyto aplikátory etiket dokáží etiketu vytisknout i aplikovat. 
 • Etiketovací systémy
  Etiketovací systém Label-Aire zajišťuje přesnější aplikaci etiket a to i na menší předměty. Je kompatibilní s aplikátorem etiket Label-Aire 3100. 

Doplňky pro aplikátory etiket

V sekci stojany najdete stojany pro aplikátory etiket Label-Aire, které přispívají k pohodlnějšímu přesunu těchto strojů a k jejich lepší stabilitě. Jsou vyrobeny z kvalitní a odolné oceli a využívají se zejména na balicích a výrobních linkách.

Jak aplikátor etiket funguje

Většina aplikátorů etiket Label-Air funguje na principu tradičního aplikačního systému, kdy se etikety aplikují s pomocí aplikačního kartáče. Existují také aplikátory etiket, které etikety nanášejí s pomocí vzduchu. Oba typy aplikátoru etiket najdete v naší nabídce. Výhodnost každé varianty aplikace vám rádi vysvětlíme a pomůže vám vybrat ideální řešení pro váš provoz.

Co zvážit při výběru aplikátoru etiket

Aplikátor etiket by měl být vhodný pro produkty, na které etikety chcete aplikovat a měl by svým výkonem odrážet velikost provozu nebo linky. Při výběru vhodného aplikátoru etiket byste měli znát odpovědi na tyto otázky:

 • Pro jaký produkt a jaký povrch chci aplikátor etiket využívat? Ne všechny metody aplikace se hodí pro vámi vybraný typ povrchu.
 • Jaké velikosti a tvary etiket chci s pomocí aplikátoru etiket nanášet?
 • Chci pouze aplikátor etiket nebo aplikátor etiket s tiskem? Toto je velmi podstatná otázka pro většinu firem, které zvažuje pořízení aplikačního přístroje na etikety.
 • Z jakého materiálu etikety budou? Potřebujete nějaké specificky řešené etikety, které mají vydržet extrémní teplotní podmínky, vlhkost apod.?
 • Jak rychle musí aplikátor etiket pracovat? Ve výrobních provozech, kde je požadavek na rychlou distribuci etiket je třeba konfrontovat výběr aplikačního zařízení s rychlostí výrobní linky apod.
 • Jak přesný musí aplikátor etiket být? Potřebuji vysoce přesnou aplikaci kvůli malému rozměru produktu?
 • Na jakou část produktu chci etikety umisťovat?

Výhody aplikátoru etiket zahrnují:
    1. Rapidní zvýšení efektivity a rychlosti aplikace etiket na produkty nebo obaly.
    2. Snížení chyb při aplikaci etiket, což zajišťuje spolehlivost i profi vzhled.
    3. Možnost automatizace aplikace etiket, což umožňuje snížit náklady na pracovní sílu.
    4. Snížení fyzické námahy při aplikaci etiket, což zlepšuje pracovní podmínky.
    5. Zlepšení kvality aplikace etiket, což zvyšuje hodnotu výrobku.

Zaujaly vás aplikátory etiket Label-Aire?

Neváhejte nás kontaktovat. Náš profesionální tým je připravený vám s výběrem aplikátoru etiket pomoci. Společně najdeme výkonné, odolné a efektivní řešení schopné splnit všechny vaše požadavky. Máte-li jakékoliv dotazy nebo požadavky, jsme tu pro vás.

Nákupem aplikátoru etiket u Datascan to však nekončí – jsme připravení vám poskytnou odbornou technickou podporu i servis aplikátorů etiket a dalších zařízení.

Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.