Dotykové monitory (obor užití: Zdravotnictví)

Dotykové monitory

Dotykové monitory od společnosti Elo zaručují kvalitu a spolehlivost. Dlouhá životnost je zaručena i při náročném každodenní používání dotykového monitoru. Jedná se o nákladově efektivní řešení v široké škále aplikací, tato dotykové monitory jsou všestranně využitelné. Dotykové monitory disponují vynikajícími pozorovacími úhly, postranní ovládací prvky nevytváří rušivý dojem a zároveň skleněná dotyková plocha monitoru je odolná vůči škrábancům.

Dotykové monitory jsou určeny pro různé aplikace. V detailu popisu každého dotykového monitoru jsou uvedeny podrobné informace. Proto si vždy při výběru vhodného dotykového monitoru prověřte z detailního popisu, zda technologie odpovídá vašim požadavkům.

V případě, že si nevíte rady s výběrem ideálního dotykového monitoru, pak nás kontaktujte, ochotně vám poradíme. Pokud chcete zakoupit více kusů dotykových monitorů, pak je možno dohodnout od určitého počtu množstevní slevy.

----------------------

Tematická specifikace zboží: dotykový monitor, dotykové monitory Elo. 

Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.