Kvalitní a vysoce výkonné optoelektronické senzory

Optoelektrické senzory jsou speciální typy senzorů, které pracují na principu interakce světla s materiálem. Tyto senzory se používají k měření a detekci různých veličin, jako je například vzdálenost, poloha, pohyb, rychlost, teplota, tlak a další. Optoelektrické senzory se skládají z fotodetektoru a světelného zdroje. Fotodetektor je schopen detekovat světelný signál a převést ho na elektrický signál. Světelný zdroj poskytuje světelný signál, který se na měřený objekt odrazí a následně se detekuje fotodetektorem. Na základě síly detekovaného signálu se mohou určit různé veličiny.

Optoelektrické senzory se často používají v automatizačních systémech, jako jsou například roboti, výrobní linky pod. Tyto senzory se vyznačují vysokou přesností, rychlostí a odolností proti rušení. Navíc jsou často využívány v aplikacích, kde je nutné zachovat bezpečnost, jako například v dopravních systémech, automobilovém průmyslu a dalších podobných odvětvích, kde lze využít jejich výhod pro zefektivnění automatizace procesů.

Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.