V dnešní době podniky kapitálově investují do své technologické infrastruktury, přičemž musí pečlivě sledovat, jak mohou tyto investice zlepšit provozní efektivitu a snížit náklady. Díky univerzální infrastruktuře Extreme mohou zákazníci využít hardwarovou agilitu a snížit celkové náklady své sítě přijetím platforem, které jim umožní provozovat více operačních systémů.

Access Point AP5010 Wi-Fi 6E se třemi rádiovými zařízeními 4x4:4 poskytuje vysoce účinné a vysoce výkonné datové rychlosti 802.11ax až 10 Gb/s v pásmu 6 GHz, 5 GHz a 2,4 GHz. Zařízení je navrženo pro prostředí s vysokou hustotou, jako jsou školy, sklady, zdravotnická zařízení či stadiony, a proto je dostatečně výkonný a inteligentní, aby poskytoval nejvyšší úroveň klientských služeb bez kompromisů v oblasti zabezpečení. Navzdory výkonným schopnostem může pracovat s plně funkčními Wi-Fi funkcemi pomocí 802.3at PoE, což zjednodušuje plánování kapacity napájení.

Vzhledem k tomu, že infrastrukturu zatěžuje více uživatelů, více zařízení, více aplikací i více hrozeb, byl AP5010 navržen tak, aby tyto výzvy splnil. Kombinuje výkonnou technologii 802.11ax Wi-Fi 6E, pokročilé zabezpečení a možnosti správy ML/AI dohromady jako řešení podnikové třídy umožňující nasadit vysokorychlostní a vysoce zabezpečené Wi-Fi do prostředí s vysokou hustotou.

Na rozdíl od jiných přístupových bodů, které skenují pouze částečně, je AP5010 vybaven speciálním třífrekvenčním senzorem, který nepřetržitě monitoruje nepoctivá zařízení a eliminuje tím riziko zranitelnosti a útoků. Tento tříradiový přístupový bod je schopen více provozních režimů a optimalizuje se pro maximální výkon, aniž by bylo nutné další zabezpečovací zařízení. Je vybaven plně funkčním vícepásmovým filtrem, který umožňuje simultánní operace bez snížení výkonu mezi všemi frekvencemi 5 GHz a celým rozsahem frekvencí 6 GHz.

Kde využít Extreme Networks AP5010

Access Point AP5010 od Extreme Networks byl speciálně navržen pro prostředí s vysokou hustotou, jako jsou školy, sklady, zdravotnická zařízení, stadiony apod.

Ke stažení

Produktový list
Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.