Cubetape C200 Series je přenosný automatický kalkulátor, který pomáhá zachytit přesné rozměry balíků a palet během několika sekund. Zachycení těchto informací na začátku životního cyklu balíku eliminuje problémy s transakcemi a zbytečnými náklady. Díky své velikosti, schopnostem a nízkým nákladům je preferovanou volbou pro přesné výpočty rozměrové či objemové hmotnosti, které mohou zákazníci ověřit. Tím je předcházeno sporům a zpětným poplatkům.

Cubetape umožňuje zachycovat rozměry zásilek a referenční čísla a přenáší je přes Bluetooth do systému. Bezproblémově se integruje s kapesním zařízením nebo pracovní stanicí, protože emuluje příkazy klávesnice, tedy ruční zadávání. Pomocí mobilní aplikace Quanta lze přidávat fotografie, váhu a poznámky a data ukládat do cloudové databáze.

Pro přesné měření využívá patentovanou technologii Barcode on Tape (BoT), přičemž změří velikost až 7,5 m na délku. Cubetape C200 je mobilní a přenosný, s vestavěným snímačem čárových kódů, který šetří čas a zvyšuje produktivitu. Zároveň zmírňuje lidské chyby, neboť odstraňuje pochybení při transpozici a zadávání dat. Integruje se s jakýmkoli hardwarovým zařízením a jakoukoli softwarovou aplikací a zahrnuje širokou škálu možností konfigurace a příslušenství. Zařízení je certifikováno pro použití v legálních obchodních aplikacích na hlavních trzích. Jedná se o nákladově efektivní zařízení.

Baterie vydrží nabitá až 8 hodin, tedy celou směnu, a plně nabita je za 2 hodiny. Provozní teplota zařízení je -30 °C až 70 °C. Snímač Cubetape C200L skenuje 1D kódy, C200S skenuje 1D a 2D kódy. Tato zařízení umožňují eliminovat chyby, zlepšují efektivitu, snižují režijní náklady, zlepšují provoz a snadno se integrují se stávajícími systémy.

Kde využít Cubetape C200 Series

Cubetape C200 Series nalezne uplatnění ve skladech a v dopravě a logistice.

Ke stažení

Produktový listCubetape C200LCubetape C200S

Video k Cubetape C200 Series

Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.