Cubetape C200 Series je přenosný automatický kalkulátor, který pomáhá zachytit přesné rozměry balíků a palet během několika sekund. Zachycení těchto informací na začátku životního cyklu balíku eliminuje problémy s transakcemi a zbytečnými náklady. Díky své velikosti, schopnostem a nízkým nákladům je preferovanou volbou pro přesné výpočty rozměrové či objemové hmotnosti, které mohou zákazníci ověřit. Tím je předcházeno sporům a zpětným poplatkům.

Cubetape umožňuje zachycovat rozměry zásilek a referenční čísla a přenáší je přes Bluetooth do systému. Bezproblémově se integruje s kapesním zařízením nebo pracovní stanicí, protože emuluje příkazy klávesnice, tedy ruční zadávání. Pomocí mobilní aplikace Quanta lze přidávat fotografie, váhu a poznámky a data ukládat do cloudové databáze.

Pro přesné měření využívá patentovanou technologii Barcode on Tape (BoT), přičemž změří velikost až 7,5 m na délku. Cubetape C200 je mobilní a přenosný, s vestavěným snímačem čárových kódů, který šetří čas a zvyšuje produktivitu. Zároveň zmírňuje lidské chyby, neboť odstraňuje pochybení při transpozici a zadávání dat. Integruje se s jakýmkoli hardwarovým zařízením a jakoukoli softwarovou aplikací a zahrnuje širokou škálu možností konfigurace a příslušenství. Zařízení je certifikováno pro použití v legálních obchodních aplikacích na hlavních trzích. Jedná se o nákladově efektivní zařízení.

Baterie vydrží nabitá až 8 hodin, tedy celou směnu, a plně nabita je za 2 hodiny. Provozní teplota zařízení je -30 °C až 70 °C. Snímač Cubetape C200L skenuje 1D kódy, C200S skenuje 1D a 2D kódy. Tato zařízení umožňují eliminovat chyby, zlepšují efektivitu, snižují režijní náklady, zlepšují provoz a snadno se integrují se stávajícími systémy.

Kde využít Cubetape C200 Series

Cubetape C200 Series nalezne uplatnění ve skladech a v dopravě a logistice.

Ke stažení

Produktový listCubetape C200LCubetape C200S

Video k Cubetape C200 Series

The Cubetape C200 is a hand held scanner / dimensioner to quickly scan barcodes of a shipment and measure and record the Length, Width and Height of this shipment.
Easy dimensioning of big freight objects including barcode scanning and data transfer to your own server with API's to your own ERP - all in one package - easy to use and easy to install. The Cubetape C200 has a 7,5 meter measuring tape and is equipped with a big rubber tip for easy 'hooking' the end of a pallet.
Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.