Držáky (obor užití: Služby)

Držáky RAM MOUNTS

Nosiče/držáky RAM® Mounts jsou unikátním montážním řešením pro tablety, skenery, počítače, radiostanice a telefony montované na vozidlech. Inovativní design využívá patentovanou kouli opatřenou gumou, která poskytuje vynikající držení i redukci vibrací. Držáky byly navrženy tak, aby byly odolné proti nárazu a přizpůsobily se každé situaci. Jsou vyráběny v USA, přičemž většina je vybavena zárukou po celou dobu životnosti. Instruktážní videa týkající se jednotlivých typů držáků a jejich instalace naleznete v sekci Video - manuály.

>>> INSTRUKTÁŽNÍ VIDEA <<<

Držáková ramena

Profesionální držáková ramena umí bezpečně uchytit elektronické přístroje všude tam, kde je lidé potřebují. Důraz je kladen především na vysokou kvalitu a spolehlivost držákových ramen. Špičkové držáky jsou k dispozici pro kabiny velkých a malých letadel, lodí, osobních i nákladních automobilů, pro motocykly, skútry, čtyřkolky a kola, dále pro vysokozdvižné vozíky, kajaky, invalidní vozíky aj. Držáková ramena je možné využít v jakémkoliv odvětví, v oblasti automatické identifikace, zejména ve skladech, ve výrobě,v dopravě a logistice.

Nastavitelná ramena

Nastavitelná ramena je možné přizpůsobit otáčením nebo seřizováním do ideální pracovní polohy, přičemž spolu s RAM® „koulí“ nabízí flexibilní montážní řešení. Ergonomie námi nabízených nastavitelnýchg ramen je pohodlná a umožňuje upevnění zařízení i do obtížně dostupných míst a prostorů.

Podstavce

Podstavce RAM Mount je možné využít v jakémkoliv odvětví, především však ve skladech, ve výrobě a v dopravě a logistice. Právě tam najdou tyto podstavce na uchycení zařízení své nejlepší uplatnění.

V nabídce máme velké množství podstavců od společnosti RAM Mounts. Vyberte si dle typu uchyceného zařízení a konkrétní aplikace. Rádi vám s výběrem pomůžeme.

Držákové základny

Základny RAM Mounts zabezpečí tablety, notebooky, mobily, terminály či snímače v jakémkoliv prostředí. Všechny modely držákových základen využívají vzorek AMP otvorů pro připojení adaptéru jakéhokoliv kompatibilního zařízení (konkrétní rozměry a part numbery naleznete v podkategorii).

 

Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.