Vysoce kvalitní a spolehlivé vosk-pryskyřičné pásky

Zde můžete nakoupit vosk-pryskyřičné barvicí pásky. Jde o velmi spolehlivé, kvalitní a výkonné vosk-pryskyřičné barvicí pásky pro rozmanité typy aplikací. Vosk-pryskyřičné barvicí pásky z naší produkce se vyznačují výraznou sytostí tisku a vysokou citlivostí. Veškeré vosk-pryskyřičné barvicí pásky nabízí vynikající kvalitu tisku při minimalizovaných nákladech. V nabídce najdete vosk-pryskyřičné barvicí pásky vhodné speciálně pro tisk na různé podkladové materiály. Jestliže budete potřebovat poradit s výběrem ideální vosko-pryskyřičné barvící pásky, kdykoliv se na nás obraťte. Ochotně vám poradíme, případně se s vámi rádi setkáme a představíme vám odlišnosti a možnosti jednotlivých variant vosko-pryskyřičných barvicích pásek.

Charakteristika a použití vosk-pryskyřičné pásky do tiskárny?

Vosk-pryskyřičné pásky jsou jeden z nejčastěji používaných typů termotransferových pásek do tiskáren. Tyto pásky se skládají ze dvou vrstev - vrstvy vosku a vrstvy pryskyřice, které jsou spojeny pomocí adhezivní vrstvy.

Charakteristika vosk-pryskyřičné pásky:

  1. Dobře se hodí pro tisk na papírové etikety a jiné nekovové materiály.
  2. Kvalita tisku je středně dobrá, nicméně v porovnání s jinými typy pásek je vosk-pryskyřičná páska cenově dostupnější.
  3. Vosk-pryskyřičné pásky mají nižší odolnost proti otěru a rozpouštědlům než pryskyřičné pásky, ale jsou stále odolné v běžných provozních podmínkách.
  4. Jsou vhodné pro tisk etiket v malých a středních nákladech, které nevyžadují extrémní odolnost.

Použití vosk-pryskyřičné pásky:

  1. Tyto pásky jsou ideální pro tisk etiket v oblasti zdravotnictví, kosmetiky, logistiky a maloobchodu, kde není požadována vysoká odolnost.
  2. Jsou také vhodné pro tisk etiket s nízkým rozlišením, například kódy QR nebo čárové kódy.
  3. Vosk-pryskyřičné pásky jsou ideální volbou pro tisk kontaktních údajů na obaly a balíky, které nejsou vystaveny extrémních podmínkám vyžadujícím nadstandardní odolnost.
Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.