Vysoce spolehlivé, kvalitní a výkonné voskové pásky

V této kategorii najdete nabídku voskových pásek. Jedná se o vysoce spolehlivé, kvalitní a výkonné voskové pásky pro rozmanité typy aplikací. Voskové barvící pásky z naší produkce se vyznačují výraznou sytostí tisku a vysokou citlivostí. Veškeré voskové barvicí pásky nabízí vynikající kvalitu tisku. V nabídce najdete samozřejmě i voskové pásky vhodné speciálně pro tisk na různé podkladové materiály. Vybírat můžete i voskové barvicí pásky s příměsí pryskyřice pro lepší mechanickou odolnost. Pokud budete potřebovat poradit s výběrem ideální voskové barvící pásky, kdykoliv se na nás obraťte. Ochotně vám poradíme, případně se s vámi rádi setkáme a představíme vám odlišnosti a možnosti jednotlivých variant voskových barvicích pásek.

Voskové pásky jsou nejběžnějším typem termotransferových pásek do tiskáren. Tyto pásky se skládají z jedné vrstvy vosku, která je nanesena na polypropylenovou nebo polyesterovou základnu.

Charakteristika voskové pásky:

  1. Voskové pásky jsou nejlevnější z celé škály termotransferových pásek.
  2. Kvalita tisku je základní, s nižším rozlišením a menší čitelností v porovnání s jinými typy termotransferových pásek.
  3. Tyto pásky mají nižší odolnost proti otěru a rozpouštědlům než pryskyřičné a vosk-pryskyřičné pásky.
  4. Voskové pásky jsou vhodné pro tisk na papírové etikety a jiné nekovové materiály.

Použití voskové pásky:

  1. Voskové pásky jsou ideální volbou pro tisk etiket v malých a středních nákladech, které nevyžadují vysokou odolnost a kvalitu tisku.
  2. Voskové pásky jsou ideální pro tisk etiket s jednoduchými informacemi, jako jsou popisky nebo čárové kódy.
Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.