Controllery ke stacionárním snímačům

Stacionární snímače se nacházejí téměř ve všech průmyslových odvětvích a pomáhají udržet vše v chodu. Kritické systémy, jako jsou systémy používané v letištních systémech odbavování zavazadel (BHS), systémech detekce hromadného průtoku (MFDS) pro nepřepravitelné balíky a aplikacích pro třídění pneumatik, vyžadují komplexní integraci a přenos dat. Přestože se mnohé z toho považuje za samozřejmost, existují výkonná řešení od společnosti Datalogic, která usnadňují přenos dat.

Komplexni řešení, jako jsou BHS a MFDS, se stávají přímočarými projekty, které shromažďují a prezentují všechny relevantní informace na dosah ruky. Zahrnutí gigabitových ethernetových přepínačů a volitelných modulů fieldbus zajišťuje, že konfiguraci a monitorování lze provádět lokálně nebo vzdáleně. Navzdory mnoha technologickým pokrokům ve vývoji řídicích jednotek řady SC jsou dvě nejatraktivnější vlastnosti, a to snadná integrace a instalace a rovněž snadná konfigurace, monitorování a údržba.

Cílem je jednoduše umožnit kombinaci vstupů z více zařízení. To je zvláště důležité u jakéhokoli typu vysokorychlostního automatizovaného třídícího systému, kde je vyžadována jednostranná nebo vícestranná identifikace technologie.

Nejčastější aplikace:

  1. kontroler určený pro vysokorychlostní sběr dat ze čteček 1D a 2D kódů,
  2. kontroler umožňující snadnou instalaci všesměrových a vícestranných snímacích tunelů.

Využijte výhody a předností stacionárních snímačů pro zlepšení efektivity a provozu vaší firmy. Stacionární snímače najdou využití ve skladech, logistických centrech, obchodních domech, distribučních centrech, výrobních provozech apod.

Naše nabídka propojovacích prvků ke stacionárním snímačům je rozsáhlá a každá podkategorie i jednotlivý produkt mají konkrétně popsané svou specifikaci a parametry. Pokud byste si nevěděli rady při výběru odpovídajícího propojovacího prvku, naši odborní technici vám ochotně poradí. Neváhejte nás kontaktovat.

Proč propojovací prvky ke stacionárním snímačům od nás?

  • moderní a inovativní řešení
  • dlouholeté zkušenosti s dodávkou stacionárních snímačů
  • komplexní řešení při vybavení vaší firmy technologií stacionárních snímačů
  • poradenství v oblasti výběru vhodné varianty stacionárního snímače

 

----------------

Zákazníci hledají naše produkty na internetu přes výrazy: konektivita ke stacionárním snímačům, snímač Datalogic, průmyslové snímače, propojovací prvky ke stacionárním snímačům, stacionární snímače.

Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.