Vysoce výkonné snímače pro měření objektů

Průmyslové snímače pro měření rozměrů objektu jsou opatřeny výkonnou jednotku, která automaticky měřící délku, šířku a výšku objektů (krabic, obalů, balíčků), které jsou přepravovány na pásovém dopravníku. Průmyslový snímač pro automatické měření objektu je určen pro jednoduchou instalaci a umožňuje širokou škálu uplatnění, nejčastěji v sektoru skladů, distribučních center či letišť. Přesné vyhodnocování snímače rozměrů je ideálním řešením pro prostorové aplikace, používá se ve spojení váhy a čárového kódu. Stacionární snímač pro měření velikosti objektů je využitelný zejména v kurýrních a balíčkovacích službách, ve skladech a distribučních centrech či na letištích (odbavování zavazadel).

Využijte výhody a předností stacionárních snímačů měření objektů pro zlepšení efektivity a provozu vaší firmy. 

Pokud byste si nevěděli rady při výběru stacionárního snímače pro automatické měření objektů, nebo máte speciální požadavky na tuto technologii, naši odborní technici vám ochotně poradí. Neváhejte nás kontaktovat.

Proč stacionární snímače měření objektů od nás?

  • moderní a inovativní řešení
  • dlouholeté zkušenosti s dodávkou snímačů velikosti objektů
  • komplexní řešení při vybavení vaší firmy technologií stacionárních snímačů
  • poradenství v oblasti výběru vhodné varianty stacionárního snímače měření objektu

 

----------------

Zákazníci hledají naše produkty na internetu přes výrazy: stacionární snímač pro měření objektu, automatický snímač velikosti, snímač Datalogic, průmyslové snímače rozměrů.

Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.