Nositelné mobilní terminály

Nositelné mobilní terminály představují nejlepší řešení na pracovištích, kde jsou vyžadovány obě ruce. Umožní tím pracovníkům rychlejší vychystávání zboží a zvýšení produktivity, zároveň snižují chybovost a zbytečné pohyby. Poskytují vynikající výkon, což vede k vyšší flexibilitě a nepřerušovaným pracovním postupům. A s vyšší efektivitou přichází vyšší produktivita, která pomáhá firmám držet krok s poptávkou a zároveň snižovat náklady na pracovní sílu. Tato mobilní zařízení se uplatní v pracovních postupech jako je vychystávání či manipulace s velkými balíky, třídění a nakládání zboží a další běžné postupy ve skladech, maloobchodě, dopravě a logistice či ve službách.

Naše nabídka mobilních terminálů je rozsáhlá a každá podkategorie i jednotlivý produkt mají konkrétně popsané svou specifikaci a parametry. Pokud byste si nevěděli rady při výběru odpovídajícího mobilního terminálu, naši specialisté vám ochotně poradí. Neváhejte nás kontaktovat.

Proč mobilní terminály od nás?

  • moderní a inovativní řešení
  • dlouholeté zkušenosti s dodávkou mobilních terminálů na zakázku
  • komplexní řešení pro oblast mobilních terminálů
  • poradenství v oblasti výběru mobilních terminálů

Dodávané značky:

  1. mobilní terminály Zebra
  2. mobilní terminály Datalogic
  3. mobilní terminály Honeywell
Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.