Zebra WT5400, navržen od základů jako nositelný počítač, maximalizuje pohodlí a produktivitu v pouzdrech pro celodenní použití jako alternativu ke kapesním počítačům připevněných na zápěstí. Nabízí správné funkce pro zaměstnance obchodu, kteří potřebují volné ruce pro doplňování zásob do regálů, vyřizování objednávek a jiné obchodní operace.

Zařízení je posazeno nízko na paži, aby prakticky eliminovalo překážky při sahání do stísněných prostor, zatímco jeho lehký, vyvážený a kompaktní design minimalizuje únavu pracovníků. Všestranné řemínky na zápěstí zajišťují přizpůsobení na každou paži pro bezkonkurenční celodenní pohodlí. Řemínky na zápěstí je možné zvolit ze tří variant, a to jednoduchý nebo dvojitý řemínek s mikroúpravami nebo páska na suchý zip. Ideálně padne na každou paži bez ohledu na velikost, praváka či leváka, muže nebo ženu.

4,7palcový displej je optimální pro maximální produktivitu a efektivitu pracovních postupů. Díky více než dvojnásobné ploše obrazovky předchozí generace přenosných počítačů Zebra mohou spolupracovníci prohlížet a plynule pracovat se všemi informacemi, jež potřebují ke své práci. A i když nosí lehké rukavice, nemá to žádný vliv na výkon. Výsledkem je méně rolování, méně procházení obrazovek aplikací a více odvedené práce.

Pokud jde o to, abyste za své peníze dostali maximum, Zebra WT5400 poskytuje špičkovou technologii, která bude sloužit roky do budoucna, neboť platforma Qualcomm® QCM4490 spojuje prvotřídní konektivitu se zpracováním nové generace. Díky Wi-Fi 6E a až dvojnásobnému výkonu procesoru předchozí generace fungují aplikace bezchybně přes bezdrátová připojení. Tato platforma navíc poskytuje cestu k budoucím operačním systémům Android a zajišťuje budoucí testování WT5400 pro nejnovější funkce a aplikace Android. Robustní design zajišťuje spolehlivý provoz, navzdory nevyhnutelným každodenním nárazům a pádům.

Provozní teplota tohoto nositelného mobilního terminálu je -20 °C až 50 °C, krytí IP65/IP67. Je tedy velice odolný a připravený na celodenní každodenní používání.

Kde využít Zebra WT5400

Nositelný mobilní terminál Zebra WT5400 byl speciálně navržen pro použití v maloobchodních aplikacích (ověřování a aktualizace cen, příjem zboží, vyřizování online objednávek, správa zásob, vychystávání objednávek).

Ke stažení

Produktový list

Video k Zebra WT5400

WT5400/WT6400 od společnosti Zebra jsou nositelné mobilní terminály pro zvýšení efektivity pracovních postupů a produktivity pracovní síly v náročném prostředí.
Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.