Zebra WT6400 je nositelný mobilní terminál, který je nabitý inovacemi umožňujími bezkonkurenční zvýšení produktivity při práci s počítačem bez použití rukou. Přináší novou úroveň pohodlí, flexibility a snadného použití pracovníkům vychystávajícím objednávky, třídění zboží a řízení zásob ve skladech, distribučních a logistickýh centrech či výrobních závodech.

Jedná se o velmi kompaktní, lehké a dobře vyvážené zařízení, které poskytuje dostatek prostoru pro zobrazení a interakci s informacemi potřebnými k dokončení úkolů. Model s integrovanou klávesnicí umístěnou pod displejem poskytuje přístup pro pravou i levou ruku, přičemž klávesy jsou dimenzovány a rozmístěny tak, aby umožňovaly snadné ruční zadávání dat i v těžkých rukavicích. Boční kamera navíc také umožňuje pracovníkům snadno vidět fotografii na displeji ještě předtím, než pořídí snímek.

Ve srovnání s předchozí generací WT63000 má Zebra WT6400 více než zdvojnásobenou velikost displeje, pouze s nepatrným nárůstem celkové velikosti zařízení. Kromě skvělé velikosti obrazovky je displej Corning® Victus® 2 dosud nejtvrdším sklem Gorilla® Glass, které nabízí maximální odolnost proti nárazu a poškrábání. Dotyková obrazovka funguje prakticky za jakýchkoli podmínek, a to i za mokra, v těžkých rukavicích a dokonce i v mrazu. Speciálně navržený rámeček kolem displeje poskytuje dodatečnou ochranu proti nevyhnutelným každodenním nárazům, které přenosný počítač vydrží, a poskytne tak klid v rychle se měnícím náročném pracovním prostředí. Všestranné popruhy na zápěstí umožňují přizpůsobení na jakoukoli paži pro maximální pohodlí a pracovníci mohou snadno vyměnit baterie, aniž by museli sundávat zařízení z ramene.

Vzhledem k tomu, že všechny vnitřní systémové komponenty jsou mrazuvzdorné, výkon aplikací a rychlost zpracování nejsou ovlivněny chladem. Speciální mrazicí chemie v rozšířené baterii umožňuje zařízení pracovat při teplotách až -30 °C, přičemž výkon je zajištěn na celou směnu, i když pracovníci stráví většinu směny v teplotách pod bodem mrazu. Zatímco teploty v mrazáku obvykle způsobují, že plasty jsou mimořádně křehké a náchylné k rozbití při pádu nebo nárazu, plasty krytu WT6400 jsou speciálně navrženy tak, aby poskytovaly stejnou úroveň ochrany proti rozbití uvnitř i ve venkovních prostorech.

WT6400 je ideální přenosný počítač, který posune produktivitu a efektivitu pracovních postupů na vyšší úroveň v náročném prostředí.

Kde využít Zebra WT6400

Nositelný mobilní terminál Zebra WT6400 nalezne uplatnění v dopravních a logistických centrech (třídění a příjem zboží, doplňování zásob, zpětná logistika) a ve skladech a výrobě (doplňování zboží, inventura, sledování a trasování zboží, kontrola kvality, sledování bezpečnosti).

Ke stažení

Produktový list

Video k Zebra WT6400

WT5400/WT6400 od společnosti Zebra jsou nositelné mobilní terminály pro zvýšení efektivity pracovních postupů a produktivity pracovní síly v náročném prostředí.
Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.