Honeywell CW45 je nositelný mobilní terminál s mimořádně spolehlivým výkonem, datovou konektivitou a komunikací pro mobilní pracovníky. Je od základu navržený pro pohodlí, snadné použití a spolehlivost, nabízí nízký profil, velký HD displej, robustnost na podnikové úrovni i pohodlné a "dobře nositelné" příslušenství. Toto zařízení bylo navrženo pro podniky, které investují do sofistikovaných řešení a chtějí trvanlivou, stabilní a bezpečnou platformu, na které by je mohli implementovat.

Změny v dodavatelském řetězci se v posledních letech zrychlily, přičemž elektronické obchodování se rozšířilo napříč všemi demografickými skupinami a kategoriemi maloobchodu. Zvýšené bezpečnostní protokoly a narušení obchodních vzorců se tak stávají rutinou apodniky těmto výzvám čelí pomocí nových řešení založených nejen na pokročilých mobilních zařízeních, ale také klíčových softwarových schopnostech.

Mobilní terminály CW45 jsou integrovány s výkonnými softwarovými řešeními od Honeywell, jako je optimalizace aktiv Operational Intelligence či sjednocená komunikace Smart Talk. Platforma Mobility Edge zároveň umožňuje společnostem jednorázově testovat a ověřovat aplikace, urychlovat nasazení v celém podniku, optimalizovat výkon zařízení, zjednodušit údržbu a rovněž prodloužit životní cyklus produktu.

Tento mobilní terminál, navržený výslovně pro nositelné funkce a prvotřídní pohodlí, nabízí nízko položené těžiště, kompaktní velikost, nízkou hmotnost, velký HD displej, možnost výměny baterie bez vyjímání zařízení a bezpečné, snadno použitelné a odolné nositelné příslušenství, které zajišťuje pohodlné hands-free ovládání přímo v místě skenování.

Nositelné mobilní zařízení Honeywell CW45 zlepšují současné procesy už jen tím, že eliminují neustálý pohyb při zvedání a odkládání zařízení, rovněž minimalizují časové ztráty při nesprávném umístění kapesních zařízení. V konečném důsledku pak zlepšují rozhodování a snižují chybovost.

Kde využít Honeywell CW45

Nositelný mobilní terminál Honeywell CW45 nalezne uplatnění ve skladech a ve výrobě, maloobchodě a také v dopravě a logistice.

Ke stažení

Produktový list
Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.