id_page_409 id_parent_64 id_template_3 lang_cs mod_datacat datacat mod_datacat_category datacat_category cookie_eu_bar_shown not_mobile not_tablet">

Termotiskárny Zebra pro tisk samlepicích štítků

V této kategorii najdete termotiskárny Zebra, které patří k přednímu výrobci tiskáren pro průmysl, zdravotnictví, potravinářství a logistiku. Společnými vlastnostmi termotiskáren Zebra jsou prvotřídní spolehlivost, funkční variabilita, rozšiřitelnost/modulárnost, odolnost a pokročilé možnosti integrace a správy. Termotiskárny Zebra vám pomohou zrychlit a zefektivnit skladové a logistické procesy. Vyberte si ze stolních termotiskáren Zebra, mobilních tiskáren a řady příslušenství pro váš efektivní provoz.

Využití tiskáren:

  • Termotiskárny Zebra pro tisk ETIKET

  • Termotiskárny Zebra pro tisk ŠTÍTKŮ

  • Termotiskárny Zebra pro tisk ČÁROVÝCH KÓDŮ

Vyberte si takové řešení, které je pro vás ideální. Případně využijte naše odborné znalosti pro návrh ideálního systému tisku štítků/etiket. Tiskárny Zebra umožňují tisk různých formátů štítků na různé typy médií. V nabídce jsou i tiskárny, které umožňují tisk a kódování kovových etiket a štítků.

Tiskárny Zebra mají díky intuitivnímu rozhraní založeném na ikonách, velmi snadné nastavení a používání. Možnost připojení plně barevného dotykového displeje umožňuje rychle procházet nastavení tiskárny a vytvářet často používané zkratky.

Vlastnosti termotiskáren Zebra

Termotiskárny etiket Zebra vynikají všestranností, snadným použitím a skvělým výkonem, díky čemuž zvyšují celkovou produktivitu v široké škále použití. Termotiskárny Zebra jsou vybaveny moderními pokročilými funkcemi a možnostmi připojení. Přesně a efektivně tisknou štítky/etikety pro veškeré typy aplikací. Termotiskárny Zebra se navíc snadno integrují, spravují a udržují z jakéhokoliv místa díky systému Link-OS®.

Termotiskárny Zebra jsou standardně dodávány s Ethernetem, sériovým portem, USB portem, duálním USB portem a Bluetooth 4.1. Volitelně je možno navíc přidat dvoupásmovou bezdrátovou kartu s 802.11ac Wi-Fi a Bluetooth pro rychlé a spolehlivé bezdrátové připojení.

Duální porty systému termotiskáren Zebra umožňují přímé připojení širokého spektra zařízení typu USB. Pomocí paměťové karty můžete replikovat firmware, soubory a konfigurace, nebo snadno tisknout a přenášet formáty. Zjednodušují rovněž zadávání dat současným připojením skeneru a klávesnice, se dvěma hostitelskými porty není nutné připojovat a odpojovat periferie.

Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.