Zebra ZQ600/ZQ600 Plus je řada mobilních tiskáren etiket, která nabízí nejrychlejší a nejspolehlivější bezdrátové připojení. S podporou 802.11ac Wi-Fi a jeho nejnovějšími bezpečnostními protokoly a Bluetooth® Classic a Low Energy (BLE) se pracovníci mohou spolehnout na bleskově rychlé a bezpečné připojení.

Díky podpoře technologie rychlého roamingu 802.11r se pracovníci mohou spolehnout na připojení, když jsou na cestách. Tato inteligentní tiskárna navíc přejde do režimu spánku, když je nečinná, a automaticky se probudí v okamžiku, kdy uživatel odešle tiskovou úlohu. Okamžité probuzení řady ZQ600/ZQ600 Plus funguje přes Wi-Fi i Bluetooth.

Tiskárny Zebra ZQ600/ZQ600 Plus nabízí velký displej, uživatelsky přívětivé rozhraní a snadno přizpůsobitelné menu. Jsou založeny na systému nabídek Link-OS společnosti Zebra, aby poskytovaly běžnou uživatelskou zkušenost s ostatními mobilními, stolními a průmyslovými tiskárnami Zebra Link-OS.

Přestože jsou zařízení lehká a pohodlná na nošení po celou směnu, jsou nabita funkcemi, které jim propůjčují dlouhotrvající odolnost, včetně přelití, displeje z tvrzeného skla a bezproblémového jednodílného designu. Vysoce kvalitní pryskyřice je jedním z nejtvrdších dostupných plastů pro větší odolnost proti nárazu.

S vysokokapacitní baterií 3250 mAH (Zebra ZQ610 a ZQ610 Plus, ZQ620 a ZQ620 Plus) a 6800 mAH (ZQ630 a ZQ630 Plus) bude mít každý pracovník dostatek energie na každou směnu. Navíc Power Smart Print Technology™ maximalizuje efektivitu tím, že dodává přesné množství energie potřebné pro tisk nejvyšší kvality, přičemž šetří odhadem 20 až 30 procent energie baterie.

Baterie PowerPrecision+ poskytuje maximální výkon a správu baterie, kde množství snadno dostupných metrik baterií usnadňuje identifikaci stárnoucích baterií dříve, než ovlivní produktivitu.

S komplexními a flexibilními nástroji pro vzdálenou správu je možné spravovat, zabezpečovat a odstraňovat problémy s tiskárnami jednoduše a snadno, odkudkoli a kdykoli. Bezplatné nástroje pro nastavení tiskárny ke zjednodušení nastavení a úloh konfigurace jsou k dispozici ihned po vybalení. A pomocí volitelného Printer Profile Manager Enterprise lze spravovat jednu tiskárnu, skupinu konkrétních tiskáren nebo všechny tiskárny kdekoli na světě. Toto řešení založené na prohlížeči umožní okamžitě objevit každou tiskárnu s Link-OS v síti a není třeba ručně vyhledávat, konfigurovat nebo odstraňovat problémy s tiskárnami.

S řadou mobilních tiskáren ZQ600/ZQ600 Plus není nutné se obávat výpadků opotřebované tiskové hlavy. Jedinečná diagnostika tiskových hlav poskytuje přehled o stavu tiskových hlav a umožňuje podniknout kroky dříve, než bude ovlivněna produktivita.

Kde využít Zebra ZQ600/ZQ600 Plus Series

Mobilní tiskárny etiket a štítků Zebra ZQ600/ZQ600 Plus Series naleznou uplatnění v maloobchodě (štítky na policích, účtenky, vratky), ve skladech a ve výrobě (štítky na suroviny, štítky na hotové výrobky, RFID štítky na palety) a v dopravě a logistice (příjem zboží, balení, lodní doprava).

Ke stažení

Produktový list

Video k Zebra ZQ600/ZQ600 Plus Series

Mobilní tiskárna etiket a štítků od společnosti Zebra.
Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.