Zebra ZT111 je průmyslová tiskárna etiket, která nabízí více a přesto se vejde do vašeho rozpočtu. Vestavěné softwarové nástroje usnadňují integraci a ovládání díky instalačním nástrojům, vestavěným nastavením zabezpečení nebo také neustálém přehledu o spotřebě spotřebního materiálu. 

Tato tiskárna se snadno integruje do stávající sítě, je zpětně kompatibilní a obsahuje emulace tiskáren, které nahrazují jiné značky, aniž by se musel měnit formát etiket nebo přepisovat kód. Díky malému půdorysu, kompaktním rozměrům a dvojitě skládacím dveřím, které snižují výšku potřebnou k jejich otevření, navíc ušetříte pracovní prostor.

Zebra ZT11 disponuje architekturou pro zpracování více úloh najednou, přičemž je schopna se vyvíjet s postupující technologií. Integrovaná analytika a detekce poruch tiskové hlavy pomohou s plánováním údržby v předstihu, a snadné vyjmutí desky i tiskové hlavy bez použití nářadí údržbu jen usnadní.

Díky vysoké rychlosti tisku až 10 ips při 203 dpi, intuitivnímu zakládání médií s barevně označenými dotykovými body a nastavitelným senzorům médií je možné rychle a bez problémů vytisknout vše, co potřebujete. Tato průmyslová tiskárna Zebra ZT111 usnadňuje propojení díky širokým možnostem konektivity, ze kterých je možné si vybrat, včetně sériového a Ethernetového připojení.

Tiskárna Zebra ZT111 má rozlišení 203/300 dpi, paměť 256 MB SDRAM/ 256 MB vestavěnou lineární flash paměť, maximální šíři tisku 104 mm, provozní teplotu 5 °C až 40 °C (termotransferový tisk) nebo 0 °C až 40 °C (přímý termální tisk).

Kde využít Zebra ZT111

Průmyslová tiskárna etiket Zebra ZT111 nalezne využití ve výrobě (nedokončená výroba, ID produktů, sériová čísla, expedice), dopravě a logistice (vychystávání a balení objednávek, odesílání a příjem), zdravotnictví (laboratorní značení, označování krevních bank, značení léčiv) a maloobchodě (etikety pro vyzvednutí online nákupů, správa vratek, cenovky, přepravní štítky).

Ke stažení

Produktový listProduktový list (ENG)
Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.