Datalogic Magellan 9600i je pultový prezentační snímač pro asistované i samoobslužné odbavení. Do maloobchodu přináší svěží styl, odolný design, špičkový výkon skenování a nové možnosti, které umožňují umělou inteligenci u pokladny.

Se základní a pokročilou konfigurací je dokonalým společníkem pro systémy Point of Sale (POS) ve všech vysoce výkonných pokladních prostředích. Možnost vybrat si ze 3 délek podvozku i více možností montáže kontrolního stojanu přináší zákazníkům řešení šité na míru pro všechny potřeby asistované kontroly a samokontroly.

Skenery 9600i jsou nabité nejnovější zobrazovací technologií a mají největší objem skenování ve své třídě. To zajišťuje nejrychlejší rychlost čtení a snadné použití bez ohledu na symboly 1D, 2D, GS1 nebo Digimarc, ať už nečitelných, poškozených či špatně vytištěných. Kapacitní dotyková tlačítka a hladké povrchy navíc zajišťují snadné čištění a dezinfekci výše uvedených oblastí pultu, volitelná externí čtečka umožňuje zákazníkům skenovat mobilní zařízení a kupóny nezávisle na pokladní.

Datalogic Magellan 9600i je poháněn QuadVision™, vícejádrovým procesorem IMX8 a vícekamerovým systémem (2 horizontální a 2 vertikální) s vestavěným operačním systémem Linux, aby byla platforma připravena na budoucnost. Možnosti barevné kamery ScanSentry™ a neurální procesory povedou k odbavení, které bude plně podporovat software umělé inteligence (AI) pro zvýšení spokojenosti zákazníků a zlepšení prevence ztrát.

Technologie ScaleSentry monitoruje 2 primární strany váhy pomocí infračerveného (neviditelného) paprsku. Tím se zjistí, zda ovoce nebo produkty nejsou na váze špatně umístěny, což způsobuje podvážení položky. Nesprávně umístěné ovoce nebo produkty přeruší infračervený paprsek a spustí výstrahu pokladníkovi, čímž zabrání přenosu hmotnosti na POS, dokud pokladník problém nevyřeší.

All-Weighs™ Scale Platter poskytuje alternativní vážicí plochu na horní straně pultového snímače. Na toto místo mohou uživatelé pokládat produkty, které jsou příliš dlouhé a nevejdou se na váhu.

Datalogic Magellan 9600i má provozní teplotu 10 °C až 40 °C.

Kde využít Datalogic Magellan 9600i

Pultový prezentační snímač Datalogic Magellan 9600i byl speciálně vyvinut pro použití v maloobchodě.

Ke stažení

Produktový list

Video k Datalogic Magellan 9600i

Pultové prezentační snímače do maloobchodu od společnosti Datalogic.
Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.