Datalogic

Datalogic

Datalogic je italská společnost, která se specializuje na automatický sběr dat a automatizaci procesů. V naší nabídce najdete například čtečky čárových kódů nebo mobilní terminál. Datalogic vyrábí také senzory pro detekci a měření a další hardware, který zefektivňuje procesy v malých i velkých firmách. Po 49 letech svého fungování na trhu má Datalogic pověst světového lídra v oboru a její produkty jsou symbolem robustnosti a odolnosti. Za technologií společnosti Datalogic stojí roky výzkumu a inovací. Její produkty jsou hojně používány v obchodech, na letištích, v logistice i největších továrnách po celém světě. V dnešní době má Datalogic víc než 3 000 zaměstnanců a její technologie je dostupná ve 28 zemích.

ZOBRAZIT PRODUKTY DATALOGIC

Hlavním cílem společnosti Datalogic je spokojenost zákazníka prostřednictvím špičkové kvality a vysoké úrovně svých produktů, neustálého zlepšování svých služeb, poskytování kvalifikovaného předprodejního poradenství, včasné doby dodání a poprodejní technické pomoci. Výrobky jsou testovány v reálném prostředí a díky neustálé spolupráci s dodavateli je neustále zlepšována konkurenceschopnost.

Datalogic rovněž věnuje zvláštní pozornost zdraví a bezpečnosti svých zaměstnanců a minimalizuje dopad i související rizika na životní prostředí. Provádí pečlivý a nepřetržitý dohled na pravidla týkajících se životního prostředí, zdraví i bezpečnosti pracovníků a veškeré procesy realizuje v souladu s mezinárodními směrnicemi a pravidly.

Využití produktů Datalogic 

Produkty Datalogic naleznou uplatnění v mnoha aplikacích od maloobchodních dodavatelsko-odběratelských sítí, výroby, vládních institucí až po zdravotnictví, bankovnictví a finanční sektor. Vynikají jednoduchostí použití, čtecí rychlostí, přesností načtených dat i dlouhou životností. Produktové řady zahrnují především čtečky čárových kódů, mobilní terminály a stacionární snímače.

Sortiment produktů Datalogic 

V našem sortimentu najdete rozsáhlý sortiment čteček čárových kódů značky Datalogic pro běžné i průmyslové využití. Můžete si vybrat kabelovou verzi či bezdrátovou variantu.

Čtečky čárových kódů Gryphon, Kyman Scorpio

Výhodou kabelové verze je cena, spolehlivost a bezúdržbovost. Podívejte se například na Datalogic Gryphon I GD4200, který vyniká ve čtení 1D kódů. Z bezdrátových čteček pro běžný provoz by vás mohl zaujmout Datalogic Gryphon I GBT/GM4500 2D. V naší nabídce však máme i čtečky vyvinuté speciálně pro zdravotnictví, které odolají každodennímu dezinfikování chemickými látkami. Takovým příkladem je model Gryphon 4500- HC 2D. Léta investic do inovací oceníte například u odolné průmyslové bluetooth čtečky kódů Datalogic Powerscan PBT 9100.

Mobilní terminály Datalogic

Pokud potřebujete čárový kód nejen přečíst, ale i dál zpracovat, bude se vám hodit mobilní terminál pro sběr a zpracování dat s vlastní pamětí. Pro veškeré náročné prostředí, kde je třeba odolnosti, je vhodný třeba Datalogic Falcon X3 a pro lepší efektivitu procesů v maloobchodě se bude hodit elegantní Datalogic Joya Touch. I v této oblasti myslela společnost Datalogic i na zdravotnictví a nabízí tak specializovaný produkt Datalogic Joya Touch A6 Healthcare. Pracovníci v logistice zase ocení mobilní terminál Datalogic SH15/SH21.

To vše je však jen malou ochutnávkou produktů od společnosti Datalogic. Nevíte si s výběrem produktů rady? Neváhejte se na nás obrátit. Pomůžeme vám vybrat nejvhodnější zařízení značky Datalogic s ohledem na požadavky vašeho provozu, vlastnosti, funkce a cenovou hladinu nového zařízení.

 

 

Ke stažení

Certifikát
Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.