Datalogic Magellan 9900i je pultový prezentační snímač se svěžím stylem, odolným designem, špičkovým výkonem skenování a novými funkcemi umožňujícími umělou inteligenci u pokladny.

Nižší výška, více možností montáže kontrolního stojanu a přidání Top Down Reader (TDR) umožňuje zákazníkům přizpůsobení se řešení, které nejlépe vyhovuje jejich potřebám vlastní či asistované kontroly, čímž se zlepšuje celková zákaznická zkušenost. Se základní a pokročilou konfigurací jsou tyto víceplošné zobrazovací skenery dokonalým společníkem v místě prodeje s vysokým objemem pokladen.

Magellan 9900i s nejnovější zobrazovací technologii nabízí nejvyšší objem skenování ve své třídě. Zajišťuje tak nejvyšší rychlost čtení a snadné použití bez ohledu na symboly 1D, 2D, GS1 nebo Digimarc, a to i poškozené, nečitelné či špatně vytištěné. Skener rovněž disponuje kapacitními dotykovými tlačítky a hladkými povrchy, které zajišťují snadné čištění a desinfekci výše uvedených oblastí pultu.

Top Down Reader (TDR) umožňuje jedinečný pohled na položky ze šesté strany pro dokonalý zážitek ze skenování. Je k dispozici ve 3 výškách a nabízí volitelnou integrovanou čtečku obrácenou k zákazníkovi, která umožňuje zákazníkům skenovat mobilní zařízení a kupóny nezávisle na pokladníkovi, což zvyšuje celkovou efektivitu.

Magellan je poháněn tzv. QuadVision™, vícejádrovým procesorem a vícekamerovým systémem s vestavěným operačním systémem Linux, aby byla platforma odolná i do budoucna. Možnosti barevné kamery ScanSentry™ a neurální procesory přináší pokladnu plně schopnou podporovat software umělé inteligence (AI), který zvýší spokojenost zákazníků a zlepší prevenci ztrát.

Technologie ScaleSentry monitoruje 2 primární strany vážící plochy pomocí infračerveného (neviditelného) paprsku a zjišťuje, zda ovoce nebo produkty nejsou na váze špatně umístěny, což způsobuje podvážení položky. Nesprávně umístěné ovoce nebo produkty přeruší infračervený paprsek a spustí výstrahu pokladníkovi, čímž zabrání přenosu hmotnosti na POS, dokud pokladník problém nevyřeší. All-Weighs Scale™ Platter poskytuje alternativní vážící plochu na vrchní straně skeneru, což umožňuje uživateli umístit produkty, které jsou příliš dlouhé, aby se vešly na váhu.

Kde využít Datalogic Magellan 9900i

Pultový prezentační snímač Datalogic Magellan 9900i byl speciálně navržen pro použití v maloobchodě.

Ke stažení

Produktový list

Video k Datalogic Magellan 9900i

Pultové prezentační snímače do maloobchodu od společnosti Datalogic.
Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.