Datalogic Magellan 900i je pultový prezentační snímač, který nabízí skvělý výkon, použitelnost a flexibilitu, navíc je zásadní pro udržení produktivity a předcházení výpadkům při placení. Reaguje tak na požadavky maloobchodníků a jejich priority, jako je urychlení placení, snížení front a zajištění bezstresového zážitku pro zákazníky. Zpoždění nebo frustrace mohou zákazníky odradit od návratu, což má dopad na ziskovost. Pohodlná pokladna tedy nejen zlepšuje zážitek z nakupování, ale rovněž podporuje loajalitu. Mezi faktory ovlivňující rychlost pokladny patří efektivita obsluhy, ergonomie a nárůst samoobslužných kiosků, díky nimž jsou zákazníci v přímém kontaktu se stroji. Snímač Magellan 900i přispívá k bezproblémovému zážitku, povzbuzuje k opakovaným návštěvám a posiluje loajalitu.

Všesměrový prezentační skener Magellan 900i je všestranným doplňkem jakéhokoli prodejního nebo servisního pultu. Díky nejnovější technologii digitálního zobrazování bez problémů dekóduje 1D i 2D čárové kódy na všem, od tištěných štítků produktů po mobilní kupóny, věrnostní karty, vstupenky a palubní vstupenky. Magellan 900i umožňuje snadné čtení libovolného čárového kódu v jakékoli situaci.

Magellan 900i vyniká velkým zorným polem, které umožňuje vysoký skenovací výkon navzdory své kompaktní velikosti. Ať už se používá jako hands-free nebo prezentační snímač, využívá skener ke snadnému čtení kódů z různých povrchů a obrazovek, aniž by vyžadoval přesné nasměrování. Pokladní se tak mohou soustředit spíše na zákaznický servis než na problémy se skenerem. V ručním režimu napomáhá červený zaměřovač při výběru správného štítku, čímž zvyšuje efektivitu. Zeleně je potvrzeno úspěšné skenování i v hlučném prostředí. Měkké osvětlení zajišťuje pohodlné uživatelské prostředí s nastavitelnými časovými limity, které umožňují, aby byl skener okamžitě připraven v případě potřeby.

Díky jednoduchému a čistému estetickému vzhledu Magellan 900i splyne s jakýmkoli formátem obchodu a jakýmkoli systémem prodejního místa, ať už se jedná o lékárnu, večerku, kino nebo butik. Kompaktní půdorys maximalizuje stabilitu a prostorovou efektivitu. Inteligentní vedení hostitelského kabelu společné pro všechny skenery Magellan zajišťuje, že se 900i pohodlně drží v ruce a může se připevnit ke zdi nebo displeji pro maximální prostorovou efektivitu. Volitelný držák/OEM umožňuje bezproblémovou integraci do malého prodejního místa či kiosku pro řízení přístupu.

Pultový snímač Magellan 900i umožňuje bezproblémové přechody mezi prezentačními režimy a režimy hands-free čtečky, a nabízí tak flexibilitu při manipulaci s různými položkami. Pokladníci mohou během transakcí snadno přepínat mezi skenováním položek a čtením štítků na mobilních telefonech zákazníků, čímž odpadá nutnost přepínat režimy skeneru. Na rozdíl od konkurenčních produktů Magellan 900i nevyžaduje, aby uživatelé při skenování z mobilního telefonu ručně vypínali osvětlení, což celý proces zjednodušuje. V kioskových aplikacích jsou zákazníci schopni rychle skenovat produktové štítky nebo věrnostní kódy ze svých mobilních telefonů, přičemž zkracují dobu transakce a zvyšují pohodlí. Tato všestrannost zvyšuje efektivitu jak pro pokladníky, tak pro zákazníky, což umožňuje hladké transakce a nepřerušované nakupování.

Vzhledem k tomu, že Magellan 900i je USB čtečka čárových kódů, nabízí snadnou instalaci s možnostmi integrálního stojanu nebo zapuštěného, čelního držáku OEM. Napájení a přenos dat se uskutečňuje prostřednictvím jediného kabelu. Zařízení rovněž disponuje snadnou aktualizací firmwaru, snadnými změnami konfigurace a sledováním stavu skeneru prostřednictvím intuitivního uživatelského rozhraní. Vzdálená správa umožňuje celopodnikovou správu skenerů z jediného terminálu, snižuje náklady na nasazení a zlepšuje dobu provozuschopnosti.

Provozní teplota zařízení je 0 °C až 40 °C, krytí IP52.

Kde využít Datalogic Magellan 900i

Pultový prezentační snímač 1D a 2D kódů Datalogic Magellan 900i nalezne využití v maloobchodě (místo prodeje, mobilní marketing, ověřování věku), ve službách (pošty, banky, veřejná správa) a ve zdravotnictví (péče o pacienta u lůžka, laboratoře, lékárny).

Ke stažení

Produktový list
Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.