Honeywell Solaris XP 7990g je pultový prezentační snímač s kompaktním, moderním designem a výkonnými zobrazovacími schopnostmi postavenými na platformě extrémního výkonu (XP). Díky tomu se snadno vejde do stávajících skříní používaných vevelkoobjemových maloobchodních pokladnách, jako jsou obchody s běžným zbožím, drogerie či obchody s potravinami.

Solaris nabízí o 20 % vyšší rychlost skenování, toleranci pohybu až 5 m/s a širší zorné pole než předchozí modely, osvědčená technologie XP společnosti Honeywell si navíc snadno poradí se špatně vytištěnými a poškozenými čárovými kódy. Pultový snímač je rovněž zpětně kompatibilní s předchozími modely, takže upgrady jsou rychlé a jednoduché.

Zařízení se dodává s plným krytem i bez krytu pro integrované aplikace, přičemž pomocné porty udržují Solaris XP připojený pro skenování spodní části koše. Provozní teplota snímače je 0 °C až 40 °C, třída krytí IP53.

Kde využít Honeywell Solaris XP 7990g

Pultový prezentační snímač Honeywell Solaris XP 7990g byl speciálně navržen pro použití u pokladen v maloobchodech nejrůznějšího typu.

Ke stažení

Produktový list
Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.