Epson ColorWorks C6000 je průmyslová tiskárna barevných etiket a štítků s řadou funkcí, které poskytují praktická a kreativní řešení. Podporuje různé šířky výtisků, od 25 mm (model C6000Ae) a od 50 mm (model C6000Pe) do 112 mm, zároveň disponuje rozšířenou podporou médií včetně texturovaného papíru.

ColorWorks C6000 zvládne vytisknout opravdu cokoli od malých štítků na lahvičky s náplněmi pro elektronické cigarety až po velké štítky s dlouhou životností vhodné pro barely s chemikáliemi. Inkoust v matně černé verzi navíc poskytuje uživatelům větší flexibilitu výtisků jak na texturovaném, tak i obyčejném papíru.

Tyto tiskárny etiket byly navrženy tak, aby byly co nejvíce uživatelsky přívětivé, přičemž je lze ovládat zepředu, což šetří provozní prostor. Role etiket je možné měnit zepředu, ale zaké zprava i zleva. Společnost Epson rovněž vytvořila řadu technických nástrojů, které pomohou se správou, konfigurací a údržbou tiskárny. Patří mezi ně například webové rozhraní a správa všech tiskáren, konfigurace, údržba a monitorování na dálku.

Řada C6000 standardně nabízí vysoce kvalitní čtyřbarevný tisk ve vysokém rozlišení a společně s funkcí shody barev (profil ICC a nástroj pro shodu přímých barev) podporují tisk efektních barevných štítků dle potřeby.

Všechny tyto průmyslové tiskárny etiket jsou vhodné k integraci. Disponují přímou podporou systému SAP, ESC Label, ovladače Linux a Mac, zároveň jsou kompatibilní s programovacím jazykem ZPLII.

Tiskárna barevných etiket je dostupná ve dvou modelech: model s vestavěným odlepovačem štítků C6000Pe a model s automatickou řezačkou C6000Ae.

Kde využít Epson ColorWorks C6000 Series

Průmyslová tiskárna barevných etiket a štítků Epson ColorWorks C6000 Series nalezne využití na výrobních linkách (především v chemickém, potravinářském a nápojovém průmyslu) a v dopravě a logistice.

Ke stažení

Epson ColorWorks C6000 AeEpson ColorWorks C6000 Ae (mk)Epson ColorWorks C6000 PeEpson ColorWorks C6000 Pe (mk)
Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.