Honeywell LNX3 je mobilní tiskárna etiket a účtenek, která terénním pracovníkům přináší především skvělý výkon a spolehlivost. Je odolná a lehká, přičemž splňuje veškeré průmyslové specifikace tiskáren.

Velký 2,4palcový barevný displej zjednodušuje konfiguraci a ovládání stisknutím tlačítka a je podporován rychlým energeticky úsporným procesorem, výkonnými tiskovými hlavami i vysoce výkonnými motory.

Díky špičkové rychlosti tisku až 5ips podporuje tiskárna požadavky na velkoobjemový tisk štítků a účtenek v delších intervalech, což pomáhá zvyšovat produktivitu. Vyjímatelná vysokokapacitní baterie a přesný systém řízení spotřeby zajišťují nepřetržitý tisk po dlouhou dobu provozu i pohotovosti.

Připojení je možné pomocí MFi, párování NFC, dále Bluetooth® i Wi-Fi. Tiskárna LNX3 zvládá tisk téměř z jakéhokoli zařízení s kompatibilitou se systémy Windows®, iOS a Android™.

Tato mobilní tiskárna etiket zvyšuje produktivitu, zlepšuje správu zásob a služby zákazníkům a svým pracovníkům poskytuje vedoucí výhodu v náročných pracovních prostředích, která jim pomůže dosáhnout veškerých provozních cílů.

Kde využít Honeywell LNX3

Mobilní tiskárna etiket a účtenek Honeywell LNX3 nalezne uplatnění v maloobchodě, dopravních a logistických centrech a lehké výrobě.

Ke stažení

Produktový list
Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.