Honeywell PC42E-T je kompaktní, spolehlivá a uživatelsky přívětivá stolní tiskárna etiket, která poskytuje efektivní tiskový výkon, snadnou správu a údržbu. Díky řadě inteligentních funkcí a uživatelsky přívětivému designu je vhodná pro různá průmyslová odvětví, jako je maloobchod, doprava a logistika, stejně jako lehká výroba či skladování.

Tiskárna je vybavena vysoce výkonnými tiskovými hlavami, které nabízí možnosti rozlišení 203 dpi nebo 300 dpi, a poskytuje rychlý a stabilní vysoce kvalitní tisk s maximální rychlostí 6 palců za sekundu. To splňuje potřeby na zvýšenou přesnost tisku a štítky s vysokým rozlišením požadované pro úkoly, jako je sledování logistických balíků nebo označování aktiv a produktů.

PC42E-T obsahuje tlačítko ECO pro ekonomický režim, který pomáhá zkrátit plýtvání štítkem a ušetřit čekací dobu kalibrace. Možnosti připojení jsou rozmanité a zajišťují různé scénáře použití. Kromě vestavěného hostitele Ethernet a USB podporuje tiskárna řadu příslušenství, jako jsou řezačka, odlupovačka, Wi-Fi/Bluetooth či USB. Řezačka zvyšuje produktivitu, zatímco odlupovačka podporuje různé typy papíru a nabízí vynikající výkon. Modul Wi-Fi/Bluetooth umožňuje snadné nasazení a správu velkého počtu tiskáren, což eliminuje omezení fyzických kabelových připojení.

Tato stolní tiskárna je rovněž zpětně kompatibilní s příslušenstvím z dřívějšího modelu PC42T, a tak pomáhá chránit počáteční investice. Díky kompaktnímu designu a kompatibilitě s běžnými mediálními specifikacemi se bezproblémově integruje do jakéhokoli prostředí.

Honeywell PC42E-T nabízí vzdálené centralizované řízení a monitorování v reálném čase, což umožňuje rozsáhlé bezproblémové upgrady a nasazení, minimalizuje prostoje tiskárny, zlepšuje rychlost a přesnost tisku, zvyšuje zabezpečení a snižuje náklady na údržbu.

Díky svému intuitivnímu designu nabízí tiskárna mnoho provozních vymožeností. Velké horní okno a obrazovka LCD umožňují snadné sledování spotřebního materiálu a stavu tisku, zatímco plochý top design usnadňuje použití stohovatelného využití.

Kde využít Honeywell PC42E-T

Stolní tiskárna etiket Honeywell PC42E-T nalezne využití v maloobchodě, dopravě a logistice, lehké výrobě či skladech.

Ke stažení

Produktový list
Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.