Honeywell PC45 Series je řada termotiskáren, která staví na úspěšném designu osvědčených tiskáren třídy E a PC43 a nabízí bezproblémovou konektivitu, špičkový výkon a spolehlivost. Disponuje velkou dotykovou obrazovku, odolností na podnikové úrovni a řadou nových designových doplňků pro podporu různých potřeb. Tiskárna je určena pro podniky, které investují do řešení a chtějí trvanlivou, stabilní a bezpečnou platformu pro jejich implementaci.

Platforma Honeywell Printer Edge™ poskytuje centralizovaný systém správy pro celou síť tiskáren, kde umožňuje viditelnost v reálném čase, automatické aktualizace softwaru a vylepšené zabezpečení. Toto efektivní a nákladově efektivní řešení zefektivňuje pracovní postupy a pomáhá zkrátit prostoje, čímž rovněž usnadní správu celkových nákladů.

Pro nepřetržitou produktivitu je možné se připojit a zůstat ve spojení díky Wi-Fi 5 a Bluetooth 5.1 LE. WLAN a volitelné připojení WWAN pro rychlý sběr dat navíc umožňují zrychlené nasazení.

Ať už na lokálním serveru nebo využívající cloud, PC45 podporuje variabilní síťové protokoly a více tiskových jazyků pro snadnou integraci a bezproblémový přechod. Technologie Smart Parse od společnosti Honeywell zase umožňuje měnit velikost objektů, čárových kódů nebo typu písma, aniž by bylo nutné vstupovat do backendu systému. Honeywell Operational Intelligence posouvá o krok dále a poskytuje možnosti vzdálené správy pro diagnostiku v reálném čase i sledování výstupního výkonu.

Kde využít Honeywell PC45 Series

Stolní tiskárna etiket Honeywell PC45d/PC45t nalezne využití v maloobchodě, dopravě a logistice, zdravotnictví i ve službách.

Ke stažení

Produktový list
Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.