Pultový prezentační snímač Zebra MP72 přináší díky exkluzivní technologií PRZM Intelligent Imaging a skeneru s vysokým rozlišením bezkonkurenční rychlost a jednoduchost skenování prakticky jakéhokoliv tištěného či elektronického 1D, 2D, GS1 nebo Digimarc® kódu. Poradí si i se špatně vytištěnými, poškozenými, zmačkanými nebo vybledlými kódy, přičemž offsetové osvětlení usnadňuje skenování reflexních čárových kódů na telefonech a lesklých obalech.

Nová hardwarová a softwarová vylepšení poskytují výrazně lepší 2D výkon a pomáhají se tak připravit na nárůst 2D kódů. Díky vysoké rychlosti a větším zorným polím, která jsou až o 100 % větší než jiné skenery ve své třídě, je u řady MP72 skenování naprosto přirozené. Není potřeba pečlivě umisťovat čárové kódy, skenování je rychlé a jednoduché bez ohledu na zkušené pokladní či začínající uživatele.

Volitelná HD barevná kamera zachycuje i ty nejmenší detaily a připravuje cestu pro nové aplikace počítačového vidění, které zlepšují zákaznickou zkušenost. Aplikace pro rozpoznávání produkce mohou pomoci identifikovat produkty a zjednodušit výběr položek pro rychlejší a snadnější placení. Aplikace pro prevenci ztrát dokážou identifikovat podezřelé transakce a zajistit, aby byl pro položku naskenován správný čárový kód. Přítomnost živého vysílání videa při samoobslužné pokladně navíc může odradit od podvodů.

S výstrahami Zebra Non-Decode Event je rovněž možné vyvíjet aplikace, které spustí výstrahu v případě, že předmět projde zorným polem skeneru, avšak čárový kód nebyl naskenován – ať už náhodně nebo úmyslně.

Konstrukce ve tvaru písmene L zvětšuje aktivní plochu vážení, což usnadňuje zachycení celé hmotnosti velkých předmětů. Váha Zebra’s Weight Guard inteligentně snímá předměty, kdykoli se zcela nenachází na vážicí ploše, a upozorní POS, aby podniklo kroky nezbytné k zamezení podváhy.

Vzhledem k tomu, že zapuštěné osvětlení je prakticky neviditelné a ztlumené, když neskenuje, je Zebra MP72 šetrnější k očím pokladních i zákazníků. Systém inteligentního osvětlení Zebra aktivuje LED světla pouze tehdy, když je zboží v zóně skenování, čímž využívá až o 50 % méně energie než jiné pultové skenery.

Standardní pomocné porty podporují ruční skener, takže uživatelé snadno dosáhnou na těžké nebo objemné předměty ve vozíku. Volitelné identifikátory štítků Zebra navíc dokážou převést jeden typ kódu na jiný, například převést QR kód na kód 128, a odstranit tak ruční zadávání dat, které zpomalují transakce.

Zebra MP72 má o více než 50 % méně propojení a desek plošných spojů než jiné víceplošné skenery, výsledkem je tedy méně poruchových bodů, méně dílů k opravě a méně součástek, které se pokazí. Technologie Solid State navíc minimalizuje opotřebení a dále snižuje náklady na poruchy a opravy. Konstrukce odolná vůči tekutinám chrání před nevyhnutelným politím, přičemž na výběr je safírové nebo diamantové uhlíkové sklo (DLC).

Tato řada pultových snímačů není složitá, je spolehlivá a velmi snadno opravitelná. S dálkovou diagnostikou Zebra je možné na dálku sledovat stav osvětlení, senzorů, kamer, vah, desek a dalších částí bez nutnosti cestovat na místo a diagnostikovat problém.

IoT Connector společnosti Zebra, plně automatizovaný nástroj pro sběr dat v reálném čase, směruje data z pultových skenerů do preferovaného koncového bodu IoT. Je tedy možné sbírat data a získat informace potřebné k rozhodování v reálném čase.

Sada softwarových nástrojů Zebra DataCapture DNA usnadňuje navigaci při skenování. Například 123Scan zjednodušuje každý krok nasazení skenerů a díky pokročilému formátování dat lze snadno vytvářet pravidla formátování dat pro optimalizaci veškerých pracovních postupů a řešení obchodních problémů. Výkonný doplňkový řídicí software navíc umožňuje snadnou vzdálenou správu.

Provozní teplota pultového snímače Zebra MP72 činí 0 °C až 40 °C.

Kde využít Zebra MP72

Pultový prezentační snímač Zebra MP72 byl speciálně navržen pro použití v maloobchodích aplikacích.

Ke stažení

Produktový list
Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.