Zebra

Zebra Technologies představuje přední značku ve sféře tiskáren čárových kódů, čteček čárových kódů, RFID technologie, mobilních počítačů a v mnoha dalších oblastech.

Zebra je globální společnost, která se zabývá výrobou tiskáren čárových kódů (tiskarny EAN kódů), čteček čárových kódů, RFID technologií apod. Výrobky od firmy Zebra se využívají v maloobchodě, výrobě, logistických společnostech, ale i na úřadech či v nemocnicích.

Produkty společnosti Zebra jsou vysoce kvalitní a spolehlivé, a proto v našem sortimentu najdete širokou škálu zařízení.

Najdete u nás:

  • termotiskárny Zebra,
  • čtečky čárových kódů Zebra,
  • mobilní terminály Zebra,
  • tiskárny etiket Zebra,
  • tiskárny EAN kódů Zebra.

 

Zařízení od společnosti Zebra Technologies jsou známé svou kvalitou a spolehlivostí. Jsou využívány v různých odvětvích, jako jsou průmysl, maloobchod, zdravotnictví, doprava a logistika. Zebra Technologies se také zaměřuje na poskytování softwarových řešení a služeb pro správu a sledování tiskových operací.

Výběr tiskárny od Zebra Technologies závisí na konkrétních potřebách a požadavcích uživatele, včetně objemu tisku, rychlosti tisku, bezpečnosti a dalších specifikací.

Nevíte si s výběrem produktů značky Zebra Technologies rady? Neváhejte nás kontaktovat. Pomůžeme vám vybrat nejvhodnější zařízení značky Zebra Technologies s ohledem na požadavky vašeho provozu, vlastnosti, funkce a cenovou hladinu pořizovaného zařízení. Využijte naší odbornosti, jsme tu pro vás.

Ke stažení

Certifikát
Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.