Zebra SP72 Series je pultový snímač dostupný ve dvou variantách - vertikální a horizontální. Kompaktní vertikální SP72-V lze umístit na pult nebo připevnit na stěnu či stůl, kdy jeho plochý design se snadno vejde do samoobslužných pokladen a kiosků. Horizontální SP72-H nabízí nulovou půdorysnou plochu, design na pult a je náhradním řešením pro oblíbené starší instalace. Je možné si vybrat dle urovně funkcí, které zákazník potřebuje - SP7201 pro vysoce výkonné skenování se všemi základními funkcemi potřebnými na POS, nebo prémiový SP7208 nabízející stejně vysoký výkon a navíc pokročilejší funkce, jako je například možnost barevné kamery.

Díky vysoké rychlosti přejetí a velké čtecí ploše je skenování u Zebry SP72 druhou přirozeností. Čárové kódy jsou zachyceny tak rychle, jak jsou prezentovány. Vzhledem k tomu, že není potřeba přesně umístit čárový kód, pokladní se mohou více soustředit na zákazníka a uživatelé samoobslužných pokladen si mohou užívat bezproblémový zážitek.

Díky snímači s vysokým rozlišením 2,3 megapixelu a exkluzivní technologii inteligentního zobrazování PRZM společnosti Zebra nabízí řada SP72 bezkonkurenční výkon na prakticky jakémkoli 1D, 2D, Digimarc®, papírovém i mobilním čárovém kódu. Zařízení si snadno poradí se špatně vytištěnými, poškozenými, zmačkanými nebo vybledlými kódy. Offsetové osvětlení navíc umožňuje bezproblémové skenování reflexních čárových kódů na skleněných lahvích, mobilních telefonech nebo celofánových obalech.

Vertikální SP72-V je první jednoplošný skener s možností 2,3MP barevné kamery, která poskytuje velké zorné pole a zachycuje i ty nejmenší detaily. Tím umožňuje velké množství aplikací založených na vidění, které pomáhají minimalizovat podvody na samoobslužné pokladně. Aplikace dokáže identifikovat nesoulad mezi naskenovanou položkou a souvisejícím čárovým kódem – například pokud je čárový kód z méně drahé položky umístěn na dražší položku k nákupu. Přítomnost živého videostreamu může rovněž zákazníky odradit od pokusů o podvody s pokladnou.

S pultovými snímači Zebra SP72 Series lze vyvíjet aplikace, které identifikují, zda položka prochází zornám polem, avšak čárový kód není naskenován - ať už uživatel omylem zmeškal skenování nebo se úmyslně pokusil obejít skener.

Vertikální SP72-V i horizontální SP72-H mají vzhůru směřující LED diodu (tzv. „dobré dekódování“), kterou snadno vidí samoobslužní pracovníci i zpětné kamery. Systém prevence ztrát založený na videu může sledovat pohyb produktů a potvrdit zelenou LED pro úspěšné načtení kódu.

Podpora systémů Checkpoint a Sensormatic pro elektronické sledování zboží (EAS) zjednodušuje placení – štítek EAS se deaktivuje, když je položka naskenována. Tím se nejen urychlí proces pokladny, neboť čárový kód musí být naskenován, aby se deaktivoval štítek EAS.

Tmavě červené zapuštěné osvětlení se aktivuje pouze tehdy, když je položka v zóně skenování, což snižuje únavu očí pokladních i nakupujících. Dokonce je možné přizpůsobit úroveň osvětlení (od nízké po žádné), aby se ještě více snížila zátěž očí.

Zebra SP72 Series nabízí řadu možností zvukové zpětné vazby prostřednictvím vestavěného nebo externího reproduktoru. V nabídce je tradiční tón pípnutí a knihovna digitálních a melodických zvuků. Je dokonce možné přidat svůj vlastní zvuk, který bude odrážet značku a zákaznickou zkušenost. Pomocný port navíc umožňuje přidat ruční skener a uživatelé tak mohou snadno skenovat velké nebo těžké předměty v košíku.

Pomocí volitelných identifikátorů štítků je možné převést jeden typ čárového kódu na jiný – například převést QR kód na kód 128 – a odstranit tak výjimky a ruční zadávání dat, které zpomalují propustnost pokladny.

Pultový snímač Zebra SP72 přináší do maloobchodu spolehlivost na každodenní bázi, neboť těsnění IP52 jej chrání před politím a prachem. Na rozdíl od konkurenčních modelů má vertikální SP72-V vyvýšenou elektroniku, která zařízení chrání před nechtěným politím. Horizontální SP72-H lze nakonfigurovat se safírovým nebo diamantovým povlakem (DLC), čímž splní vaše požadavky na odolnost a rozpočet.

Zařízení se snadno instaluje a nastavuje. Několik rozhraní na desce zajišťuje kompatibilitu se všemi oblíbenými systémy POS a kabely, přičemž skener může být napájen přes standardní USB. To eliminuje náklady a práci spojenou s přidáváním externího napájení.

Kde využít Zebra SP72 Series

Pultový snímač Zebra SP72 Series nalezne využití v maloobchodě.

Ke stažení

Produktový list
Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.