id_page_423 id_parent_45 id_template_3 lang_cs mod_datacat datacat mod_datacat_category datacat_category cookie_eu_bar_shown not_mobile not_tablet">

Mobilní terminály Datalogic

Společnost Datalogic je světový lídr v oblasti výroby elektronických řešení pro průmyslovou automatizaci, dopravu a logistiku. Nabízí kompletní řadu výkonných průmyslových zařízení v podobě mobilních terminálů, které zefektivňují práci v mnoha odvětvích. Právě tam, kde je požadavek na spolehlivý mobilní sběr dat pro různorodé aplikace zrychlující práci s daty a přehled nad nimi.

Mobilní terminály Datalogic patří mezi nejpoužívanější chytrá zařízení. Jedná se o mobilní zařízení, která umožňují pracovníkům v různých odvětvích efektivně sledovat a zadávat řadu dat do systému a zároveň je s nimi pracovat v reálném čase.

Mobilní terminály Datalogic lze jednoduše připevnit na oděv zaměstnance nebo je nosit na zápěstí. Nejčastěji se užívají jako ruční čtečky. Na tomto příkladu chceme ukázat, že možnosti a variant výběru vhodných mobilních terminálů Datalogic je opravdu hodně a záleží jen na vás, pro jakou variantu se rozhodnete.

Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.