Datalogic Memor 30/35 je mobilní terminál s atraktivním a odolným designem, ohromným výkonem, vylepšenými možnostmi zpracování, prostorným a živým displejem a prodlouženou výdrží baterie. Zařízení má zdokonalenou konktivitu, posíleno bezpečnostní opatření, zjednodušenou použitelnost a optimalizované celkové náklady na vlastnictví a udržitelnost.

Mobilní terminál obsahuje nové skenovací motory Datalogic HalogenTM DE2121-DL a DE2121-ER, čímž poskytuje působivou všestrannost pro jakoukoli aplikaci v rozšířeném rozsahu pracovních vzdáleností od 5 cm až do 10 m. Nejmodernější integrovaná technologie DeepSightTM poskytuje vynikající citlivost a systém vysokého viditelného osvětlení, což zaručuje prvotřídní výkon při čtení i v extrémně světlém či tmavém prostředí. Vynikající tolerance pohybu navíc umožňuje dekódovat špatně vytištěné kódy i kódy na obrazovkách mobilních zařízení. Technologie Green Spot zvyšuje produktivitu a poskytuje dobře čitelnou zpětnou vazbu přímo na štítku, výkonná 13MP zadní kamera zároveň pomáhá zachytit poškozené kódy.

Datalogic Memor 30/35, založený na nejnovější generaci podnikové osmijádrové čipové sady Qualcomm, poskytuje bezkonkurenční výpočetní výkon a špičkový výkon s technologiemi konektivity pro budoucnost (Wi-Fi 6/6E, Bluetooth® 5.2, 5G či CBRS pro soukromé sítě LTE).

Díky jasnému dotykovému displeji s rozlišením Full HD+ 6“ mohou uživatelé pracovat za jakéhokoli osvětlení a povětrnostních podmínek ať už pomocí prstů, rukavic či stylusu. Vícestranná NFC patentovaná schopnost čtení 360° usnadňuje rychlé přijímání bezkontaktních plateb. Memor 30/35 disponuje chytrou baterií s dlouhou výdrží, integrovaným bezdrátovým nabíjením kompatibilním s Qi a technologií SafeSwap™, které optimalizují životnost baterie, kontrolují její stav a zajišťují nepřerušovaný provoz i v náročných podmínkách.

Součástí mobilního terminálu je přední fotoaparát s rozlišením 8 MP a tlačítko PTT umožňující videohovory ve vysokém rozlišení a okamžitou komunikaci. SoftSpotTM navíc vylepšuje uživatelskou zkušenost a poskytuje konfigurovatelné spouštění skenování na displeji pro hladší operace. Memor 30/35 je rovněž možné díky dokovací stanici/nabíječce snadno přepnout z mobilního zařízení na stolní pracovní stanici.

Mobilní zařízení Memor 30/35 má odolný průmyslový design s krytím IP65/IP68, MIL-STD-810H a dotykovou obrazovkou Gorilla® Glass 5, čímž poskytuje vysokou odolnost vůči prachu (bez vniknutí), vodě (odolává hloubce až 1 m po dobu více než 30 minut) a opakovaným pádům na beton. Provozní teplota zařízení je -20 °C až 50 °C.

Datalogic Mobility Suite nabízí sadu komplexních softwarových nástrojů pro efektivní nasazení, vylepšená bezpečnostní opatření na uzamčení a plnou integraci Android™ Enterprise. Tím zvyšuje výkon aktiv a zajišťuje ochranu citlivých dat.

Kde využít Datalogic Memor 30/35 Family

Mobilní terminál Datalogic Memor 30/35 Family nalezne využití v maloobchodě (asistovaný prodej, správa zásob, doplňování zboží, kontrola přístupu), ve skladech a výrobě (vychystávání a balení zboží, doprava, příjem, výroba a kontrola kvality, inventura, sledování a skladování, intralogistika) a v dopravě a logistice (terénní služby, údržba, zpracování objednávky, doklad o doručení či poškození).

Ke stažení

Produktový listManuál

Video k Datalogic Memor 30/35 Family

Datalogic Memor 30-35 je mobilní terminál s atraktivním a odolným designem, ohromným výkonem, vylepšenými možnostmi zpracování, prostorným a živým displejem a prodlouženou výdrží baterie.
Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.