Mobilní terminál Datalogic Memor 11 byl navržen tak, aby mobilním pracovníkům poskytoval bezkonkurenční flexibilitu, vynikající výkon skenování i celkovou efektivitu, zvyšoval produktivitu podniku a zjednodušoval provoz.

Jednou z klíčových výhod tohoto mobilního zařízení je jeho skenovací výkon. Je vybaven vysoce kvalitním snímačem čárových kódů, který uživatelům umožňuje rychle a přesně snímat data i za špatných světelných podmínek, jako jsou tmavé sklady. Mimo to je řada Memor 11 vybavena špičkovým 2D skenovacím enginem, díky čemuž je vynikající volbou pro aplikace vyžadující vysokorychlostní skenování.

Tento odolný kapesní počítač s elegantním, kompaktním a odolným designem lze snadno přenášet a používat v různých pracovních prostředích. Bylo prokázáno, že jeho robustnost vydrží více pádů než srovnatelná zařízení na trhu, je tedy ideální volbou pro prostředí, kde je zásadní odolnost, jako jsou sklady, výrobní závody a další drsná nebo průmyslová prostředí.

Datalogic Memor 11 je vybaven rychlým osmijádrovým procesorem s frekvencí až 2,3 GHz, který v kombinaci se 4 GB vnitřní paměti RAM umožňuje spouštění více aplikací současně, a to bez snížení výkonu. Umožňuje tak uživatelům plynule přepínat mezi aplikacemi bez jakéhokoli zpoždění, což výrazně zvyšuje produktivitu.

Terminál je rovněž vybaven pokročilou správou baterie a funkcemi bezdrátového nabíjení, aby zařízení fungovalo hladce a efektivně. Vyměnitelná baterie s dlouhou životností umožňuje uživatelům snadnou výměnu baterie bez nutnosti vypínání zařízení.

Memor 11 navíc přichází s vestavěnou technologií SafeSwap™, která zajišťuje, že je baterie během procesu výměny řádně zajištěna a chráněna, čímž se snižuje riziko jakéhokoli poškození či přerušení. Účinný systém bezdrátového nabíjení poskytuje spolehlivé bezkontaktní nabíjení, snižuje nároky na údržbu a podporuje efektivní nabíjení. To eliminuje potřebu kabelů, zařízení je pohodlnější a snadněji se používá.

Tzv. Smart Battery Management uživatelům umožňuje přizpůsobit profil baterie různými způsoby, což zahrnuje možnost prodloužit životnost baterie až o 20 %. To je užitečné zejména pro operátory, kteří spoléhají na svá zařízení po dlouhou dobu.

Jedinečná technologie Green Spot je další klíčovou výhodou poskytující uživateli vysoce viditelnou zpětnou vazbu, když je skenování úspěšné. To je nezbytné v extrémních světelných podmínkách, kde tradiční skenovací zařízení mohou mít potíže s poskytnutím jasné indikace úspěšného čtení.

Řada Memor 11 je certifikována jako doporučená pro Android™ Enterprise, prošla přísným testováním společnosti Google a je zaručeno, že splní výkon, zabezpečení i standardy ochrany soukromí požadované pro podnikové použití. Operační systém Android 11 a robustnost zařízení z něj dělají odolný kapesní počítač, který bezproblémově spolupracuje s podnikovými aplikacemi a nabízí širokou škálu nástrojů pomáhající firmám spravovat jejich zařízení.

Tato řada Memor přichází rovněž s mobilními službami Google, včetně sady aplikací a služeb, jako je Gmail, Google Disk, Google Maps a Google Play. To zákazníkům usnadňuje nasazení a správu zařízení a také přístup k široké škále aplikací zaměřených na podnikání.

Je možné si vybrat mezi modely pouze s Wi-Fi nebo Wi-Fi/Cellular tak, aby terminál co nejlépe vyhovoval potřebám pracovníků a ti zůstali ve spojení bez ohledu na případ použití. Řadu Memor 11 lze bezproblémově nasadit uvnitř nebo v kombinaci s venkovními operacemi.

BoxSize umožňuje doručovatelům snadno změřit velikost balíku pomocí mobilního počítače Memor 11, vypočítat náklady na dopravu a zajistit si vhodný čas vyzvednutí. Jedná se tedy o rychlé a přesné řešení měření pro trh doručování balíků, které poskytuje logistická data v reálném čase o objemech balíků a přepravě. To vede ke zlepšení provozní efektivity a snížení provozních nákladů. MySize je omnichannel e-commerce platforma a poskytovatel řešení měření řízených umělou inteligencí, která podporují růst příjmů a snižují náklady pro online prodejce a zároveň generují velká data a analýzy.

Provozní teplota zařízení je -20 °C až 50 °C, krytí IP65. Datalogic Memor 11 je plně zpětně kompatibilní se vším příslušenstvím Memor 10, což firmám pomáhá ušetřit náklady na upgrade a snížit celkové náklady na vlastnictví.

Kde využít Datalogic Memor 11

Mobilní terminál Datalogic Memor 11 nalezne uplatnění v maloobchodě (asistovaný prodej, řízení zásob, doplňování zboží, kontrola přístupu, příjem objednávek), ve skladu a ve výrobě (příchozí a odchozí logistika, třídění a balení zboží, odesílání a příjem zboží, výroba a kontrola kvality, řízení zásob, sledovatelnost a dohledatelnost) a v dopravě a logistice (servis a údržba v terénu, dodávky zboží, trasování, zpracování objednávek, doklady o doručení nebo poškození zboží). Je skvělým řešením pro ty, kteří potřebují všestrannost při řízení zásob v maloobchodních operacích, vstupní a odchozí skladovou logistiku, sledovatelnost výroby i kontrolu kvality.

Ke stažení

Produktový list

Video k Datalogic Memor 11

Mobilní terminál Datalogic Memor 11.
Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.