Mobilní terminál Datalogic Joya Touch 22 je dokonalý společník pro samoobslužné nakupování, který poskytuje skvělý výkon poháněný špičkovým procesorem Qualcomm®. Má vylepšené možnosti samoskenování, jež spotřebitelům umožňuje rychleji skenovat a balit položky. To vede k vyřazení fronty u pokladny a zároveň nabízí pohodlný a jedinečný zážitek z nakupování. Zařízení je navrženo tak, aby splňovalo nejnáročnější požadavky samoskenovacích aplikací a je optimalizováno tak, aby potěšilo zákazníky barevným 4,3palcovým displejem ideálním pro osvětlení v obchodech.

Díky jedinečné technologii bezdrátového nabíjení na trhu samoobslužných nákupů je možné eliminovat prostoje způsobené poškozenými kolíky. Funkce Boost Recharge zajišťuje rychlé dobíjení a optimalizuje počet potřebných zařízení na prodejnu. Maloobchodníci tak dopřejí svým zákazníkům, zaměstnancům a v neposlední řadě i rozpočtu odpočinek se zařízením, které poskytuje tu nejlepší hodnotu.

Mobilní terminál Joya Touch 22 lze personalizovat standardními nebo na míru vyrobenými barvami, čímž je možné zviditelnit značku i zvýšit loajalitu zákazníků. Pro provozní aplikace, kde je preferován profesionální vzhled, je dostupný klasický černý kryt. K dispozici je ve dvou provedeních - verze s pistolovou rukojetí, která se pohodlně spouští, a ruční verze připomínající smartphone. Uživatelé mohou snadno přecházet z jedné verze do druhé a přizpůsobit se tak různým případům použití.

Zařízení nabízí pokročilou technologii skenování s megapixelovým snímačem, který snímá zblízka všechny typy 1D a 2D kódů. „Režim prezentace“ využívá senzor ToF pro automatické čtení bez držení zařízení, což umožňuje zákazníkům užít si pohodlnější a bezproblémový nákup.

Díky rozšířené podpoře a spolupráci s nezávislými dodavateli softwaru nabízí Datalogic širokou škálu aplikací včetně skenovacích funkcí pro vlastní nakupování, vylepšených promo akcí, promo akcí a nabídek na základě umístění, receptů, nákupních seznamů, plateb a způsobů vyhledávání produktů, které zajišťují hladký zážitek z nakupování.

Kde využít Datalogic Joya Touch 22

Mobilní terminál Datalogic Joya Touch 22 byl vyvinut speciálně pro použití v maloobchodě (vlastní nakupování, asistovaný prodej, doplňování skladových zásob, vyhledávání zboží, řízení přístupu, online objednávání Click and Collect), avšak uplatnění nalezne také v dopravě a logistice či lehké průmyslové výrobě (vychystávání a balení zboží, odesílání a příjem zboží, dohledávání položek).

Ke stažení

Produktový list
Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.