Honeywell PM45/PM65 je průmyslová tiskárna etiket navržena pro vysoce kvalitní tisk etiket a štítků v náročných průmyslových prostředích. Umožňuje nepřetržitou datovou komunikaci a viditelnost důležitých dat v reálném čase z celé řady míst.

Průmyslové tiskárny nabízejí vysoce přesný a velkoobjemový tisk spolu s funkcemi vzdálené konfigurace a diagnostiky, které zvyšují efektivitu výroby a transparentnost dodavatelského řetězce v oblasti potravin a nápojů, léčiv, výroby, skladů i řízení distribučních center.

Efektivita a spolehlivost tiskových operací jsou zásadní pro úspěšné pracovní postupy. Honeywell Printer Edge™ poskytuje centralizovanou správu a monitorování tiskové sítě v reálném čase, přičemž může pomoci snížit prostoje tiskárny a zlepšit rychlost i přesnost operací tiskárny. Díky snadné integraci, uživatelsky přívětivému rozhraní, vylepšenému zabezpečení a jediné sadě softwarových nástrojů lze zajistit hladký chod operací a zároveň přispět ke snížení nákladů a maximalizaci produktivity.

PM45/PM65 podporují dálkové ovládání tiskárny, kdy je možné vidět a ovládat tiskárny ze vzdáleného počítače a poskytovat diagnostiku i technickou podporu v reálném čase. Aplikace Print Set MC umožňuje rychle připojit a nakonfigurovat tiskárny z preferovaného zařízení se systémem Android™ nebo iOS a volitelná funkce Honeywell Operational Intelligence umožňuje tiskárnám s možností vzdálené správy pro diagnostiku problémů a sledování výstupního výkonu.

Tiskárny disponují odolných celokovovým mechanismem, jednoduchou tiskovou hlavou i snadnou výměnou přítlačného válce bez použití nástrojů, čímž pomáhají minimalizovat prostoje a potřebu údržby.

Provozní teplota zařízení je 5 °C až 40 °C.

Kde využít Honeywell PM45/PM65

Průmyslová tiskárna etiket Honeywell PM45/PM65 nalezne uplatnění především v dopravních a logistických centrech a ve výrobě.

Ke stažení

Produktový list
Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.