Odolné celokovové tiskárny PX45 a PX65 od společnosti Honeywell poskytují vynikající výkon (až 12 palců za sekundu) a obsahují funkce, které snižují prostoje a minimalizují celkové náklady na údržbu. Obě verze jsou k dispozici s rozlišením 203 nebo 300 dpi, přičemž verze PX45 nabízí rovněž rozlišení 406 dpi pro přesné štítkování bez ztráty rychlosti.

Tiskárny etiket disponují "chytrým designem" a podporují vysokou produktivitu v náročném prostředí. Hostují samostatné aplikace vyvinuté pomocí programovacích jazyků Fingerprint a C#, čímž pomáhají snižovat chyby a zefektivňovat provozní procesy.

Spravovat a diagnostikovat tiskárny je možné díky webovému nástroji PrintSet 5 Configuration Management a konfiguračnímu nástroji PrintSet MC pro mobilní zařízení. Tím se snižují prostoje a zjednodušuje nasazení. Výměna tiskových hlav je navíc rychlá a snadná díky designu magnetické tiskové hlavy QuickMount™.

Kde využít Honeywell PX45/PX65

Průmyslové tiskárny etiket Honeywell PX45/PX65 naleznou uplatnění především ve výrobě a v dopravě a logistice.

Ke stažení

Produktový list
Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.