Datalogic AV500 je stacionární čtečka 2D kódů speciálně vyvinuta pro logistické aplikace s vysokorychlostními dopravními systémy na všech velikostech pásových dopravníků, pro systémy určené k manipulaci se zavazadly na letištích a také pro aplikace statického čtení.

Se snímačem s vysokým rozlišením 5 MP, snímáním obrazu rychlostí 32 snímků za sekundu, dynamickým nebo nastavitelným zaostřením a více možnostmi objektivu vytváří stacionární skener AV500 nový optický standard pro řešení bezobslužného snímání dat. Nepřetržité získávání snímků, neblikající bílé nebo červené integrované osvětlení a barevné bodové indikátory činí ze zařízení bezprecedentní řešení pro aplikace s obsluhou, jako je manuální prezentace objektů v režimu skenování nad hlavou nebo ruční nakládání dopravníkem.

AV500 přináší vylepšené softwarové funkce. Schopnost PackTrack™ umožňuje snímači minimalizovat mezery mezi objekty a zvýšit produktivitu systému.  Obrazy se zpracovávají v reálném čase, kdy zachycené snímky jsou ukládány na desce a volitelně přenášeny na externí podporu prostřednictvím integrovaného připojení Gigabit Ethernet.

Stacionární snímač AV500 disponuje odolnými kovovými kryty a celokovovým integrovaným osvětlovacím pouzdrem, které vydrží čištění pomocí tzv. hash čističů. Aktivní chlazení pro udržení optimálního výkonu procesoru s provozní teplotou až 50 °C zaručuje dlouhou životnost i v těch nejnáročnějších průmyslových prostředích. 

Kde využít Datalogic AV500

Stacionární snímač Datalogic AV500 nalezne využití především v dopravě a logistice (automatické třídění, ruční třídění, sledovatelnost přepravek, OCR a kódování videa, rozšířené ukládání ID a obrázků, systémy pro manipulaci se zavazadly a automatické čtení značek na letištích) a v distribuci a prodeji (plnění a ověřování objednávky, třídění multimédií, proces zpětné logistiky).

Ke stažení

Produktový list
Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.