Datalogic Blade Series jsou kompaktní průmyslové 1D čtečky s jednoduchou instalací a snadnou údržbou, které díky pohyblivým dílům s polovodičovým jádrem poskytují nepřekonatelnou spolehlivost a návratnost investic. Jsou navíc zpětně kompatibilní s řadou DS2X00, což poskytuje nižší celkové náklady na vlastnictví.

Stacionární snímač využívá integrovaný výkonný zobrazovací procesor a dosahuje tak vysoké rychlosti čtení ať už poškozených, vybledlých, nekvalitních či opotřebovaných štítků. Využívá kamerový snímač s rozlišením 1920 x 128 pixelů s plně digitálním dekódováním obrazu a převratným systémem osvětlení. Digitální zobrazování rovněž umožňuje současné snímání rastrového a lineárního obrazu a pokrývá větší počet aplikací s jedinou kamerou. Výsledkem je zlepšená spolehlivost a rychlejší čtení i výrazné zvýšení produktivity.

Díky uživatelsky přívětivému konfiguračnímu softwaru DL.Code, který se používá v řadě Matrix, je nastavení a správa zařízení Blade velmi jednoduchá a není nutné se obávat zastavení výroby. Konfigurační soubory lze načítat přes síť nebo prostřednictvím microSD karty, čímž je výměna skeneru značně urychlena. Použití polovodičové zobrazovací technologie zaručuje delší životnost produktu, neboť nehrozí mechanická únava spojená s pohyblivými částmi, a pro monitorování a ochranu kritických podnikových aplikací jsou k dispozici služby Datalogic WebMonitor a WebSentinal.

Kompaktní tvar Datalogic Blade zajišťuje rychlý a nekomplikovaný proces upgradu a nabízí bezproblémový přechod na obrazové čtečky, neboť je zpětně kompatibilní se stávajícím montážním hardwarem. S modely Blade 100 a Blade 200 lze dosáhnout maximální úrovně výkonu, přičemž vestavěné nastavitelné zaostření a komplexní řada možností připojení a sítí zaručují rychlejší návratnost investic ve srovnání s předchozími modely.

Stacionární snímač Datalogic Blade má provozní teplotu 0 °C až 50 °C a krytí IP65.

Kde využít Datalogic Blade Series

Kompaktní průmyslový stacionární snímač 1D kódů Datalogic Blade Series nalezne uplatnění v dopravě a logistice a ve výrobě (automatické vychystávací systémy, kontrola a sledovatelnost procesů, třídicí linky, automatické sklady).

Ke stažení

Produktový list
Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.