Datalogic AV900 je vysoce výkonná stacionární čtečka 2D kódů speciálně vyvinutá pro logistické aplikace s vysokorychlostními dopravními systémy, dále pro systémy sloužící k manipulaci se zavazadly na letištích i pro aplikace se statickým čtením kódů.

Zařízení disponuje snímačem s velmi vysokým rozlišením 9 MP, dynamickým nebo nastavitelným zaostřením a více možnostmi objektivu, čímž se stává novým optickým standardem pro řešení bezobslužného sběru dat. Nepřetržité získávání snímků, neblikající bílé nebo červené integrované osvětlení a barevné bodové indikátory z něj činí skvělé řešení pro aplikace s obsluhou, jako je manuální prezentace objektů v režimu skenování nad hlavou nebo ruční nakládání dopravníkem.

Vylepšené funkce softwaru, například schopnost PackTrack™, umožňuje stacioární čtečce AV900 minimalizovat mezery mezi objekty a zvýšit produktivitu systému, hardwarová akcelerace FPGA zase napomáhá zpracování obrazu v reálném čase. Zachycené snímky jsou ukládány na desce a volitelně přenášeny na externí podporu prostřednictvím integrovaného připojení Gigabit Ethernet.

Instalace a konfigurace je snadná díky vícejazyčnému rozhraní webového serveru HTML e-GENIUS™ a rozhraní X-Press™ a integrovaným zaměřovacím laserům, které je založeno na prohlížeči. Zařízení je plně kompatibilní s WebSentinel™ PLUS pro monitorování výkonu v reálném čase.

Datalogic AV900 přináší dlouhou životnost i v nejnáročnějších průmyslových prostředích. Provozní teplota snímače je 0 °C až 50 °C a třída krytí IP65.

Kde využít Datalogic AV900

Stacionární snímač čárových a 2D kódů Datalogic AV900 nalezne využití v distribučních centrech a v dopravě a logistice (automatické a ruční třídění, sledovatelnost přepravek, rozšířené ukládání ID a obrázků, plnění a ověřování objednávek, proces zpětné logistiky, systémy pro manipulaci se zavazadly).

Ke stažení

Produktový list
Datascan - systémy automatické identifikace
✖ Zavřít

Poptávka

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů pro potřeby vyřízení záležitostí spojených s mým požadavkem.